Szczęśliwe losowania 13 września! Wysokie wygrane w Mini Lotto, Keno i Super Szansie.

Szczęśliwe losowania 13 września! Wysokie wygrane w Mini Lotto, Keno i Super Szansie.

Wtorkowe losowania gier LOTTO zakończyły się szczęśliwie dla trzech osób, które wygrały łącznie ponad pół miliona złotych. Pierwsza z tych wygranych padła w Mini Lotto we Wrocławiu, druga w Keno w Zakopanem, a trzecia w Super Szansie w Warszawie.

Osoba grająca we Wrocławiu odwiedziła punkt LOTTO przy ul. Legnickiej 58. Kupiła tu dziesięć zakładów Mini Lotto na chybił trafił za 12,50 zł. Jeden z nich okazał się strzałem
w dziesiątkę i przyniósł wygraną wartą 226 957 zł.

Zakopane. Szczęśliwa kolektura mieści się przy ul. Balzera 6. Nasz Gracz kupił tu zakład Keno na wiele losowań. Sam wybrał jego liczby. Jedno z losowań przyniosło mu upragnioną wygraną w postaci 200 000 zł. Gdyby zwiększył stawkę do 10, wygrałby aż 2 000 000 zł.

Wygrana w Super Szansie w wysokości 100 000 złotych padła w Warszawie w punkcie sprzedaży przy ul. Kazury 22. Szczęśliwiec aktywował Super Szansę, grając w Lotto. To był dobry ruch, ponieważ wygrał równe sto tysięcy złotych.

Przypominamy, że szanse na wysokie wygrane mamy każdego dnia. Zapraszamy do punktów LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na