Wysokie weekendowe wygrane w Ekstra Pensji i Mini Lotto

Wysokie weekendowe wygrane w Ekstra Pensji i Mini Lotto

Gracze mogą uznać weekendowe losowania za bardzo udane. W niedzielę padły dwie główne wygrane w Ekstra Pensji (Lublin i Wielichowo), a w piątek, sobotę i niedzielę odnotowano „piątki” w Mini Lotto (Katowice, Będzin i Jabłonowo).

Niedzielne losowanie Ekstra Pensji przyniosło szczęście Graczom z Lublina i Wielichowa (woj. wielkopolskie). Zatem dwie kolejne osoby będą mogły żyć spokojniej przez najbliższe 20 lat, bowiem na ich konta każdego miesiąca będzie wpływała „pensja” w wysokości 5 000 zł. Lubelska wygrana padła w punkcie LOTTO przy ul. Wieniawskiej 9 (salonik prasowy Kolportera). Gracz kupił tu zakład na chybił trafił za 5 zł. Tak samo zagrała osoba, która odwiedziła kolekturę przy ul. Rakoniewickiej 1a w Wielichowie. Dodajmy, że Lublin i Wielichowo pierwszy raz pojawiły się na liście miast, w których odnotowano główne wygrane w Ekstra Pensji. Oto liczby, które zostały wylosowane 15 maja w Ekstra Pensji: 14, 20, 27, 30, 33 i 3.

Od piątku do niedzieli padły trzy „piątki” w Mini Lotto. Wygrana w wysokości 269 019,30 zł, którą odnotowano w piątek 13 maja, padła w katowickim punkcie LOTTO przy ul. Nasypowej 1. Nasz Gracz wybrał metodę na chybił trafił. Wśród kupionych przez niego zakładów znalazł się ten, który zawierał pięć wylosowanych w piątek liczb: 3, 4, 26, 29, 36. W Katowicach padło łącznie 37 „piątek” w Mini Lotto. Z kolei sobotnia główna wygrana w tej grze, odnotowana w Będzinie, wyniosła dokładnie 297 264,30 zł. To pierwsza „piątka”, która padła w tym mieście. W tym przypadku nasz Klient wolał zagrać wybierając własne liczby. Jeden z jego zakładów zawierał pięć szczęśliwych liczb, które zostały wylosowane w sobotę: 3, 10, 17, 25, 35. Na zakończenie jeszcze informacja o wygranej w Jabłonowie (woj. mazowieckie), która padła w kolekturze przy Al. Krakowskiej 81A (Statoil). Wystarczył jeden zakład na chybił trafił za 7,50 zł, żeby wygrać 132 705,50 zł. Nasz Klient zagrał tzw. metodą systemową – wybrał więcej niż pięć liczb, żeby zwiększyć szanse na wygraną. Przypomnijmy jeszcze pięć wylosowanych wczoraj liczb: 4, 7, 20, 27, 35. Jabłonowo pierwszy raz pojawiło się na liście miast, w których padły najwyższe wygrane w Mini Lotto. Mini Lotto jest grą, w której pada najwięcej głównych wygranych. W 2015 było ich 348, a w tym roku już 148!

Losowania Ekstra Pensji odbywają się w środy, piątki i niedziele, natomiast Mini Lotto codziennie. Możemy je oglądać na antenie TVP Info oraz na stronie www.lotto.pl o godz. 21.40.

Zapraszamy do punktów LOTTO!Dołącz do nas na