Jak grać w Mini Lotto?

Mini Lotto to minicena, a do wygrania nawet kilkaset tysięcy złotych!

Jak grać w Mini Lotto?

Poproś sprzedawcę o Mini Lotto

Pojedynczy zakład kosztuje tylko 1,25 zł, a grasz nawet o 300 tysięcy złotych.

Wybierz 5 z 42 liczb

Wybrane liczby skreśl samodzielnie na blankiecie lub zagraj
na chybił trafił.

Aktywuj Super Szansę na 2 miliony

Kupując Mini Lotto, poproś o Super Szansę. Jeżeli grasz blankietem, zaznacz odpowiednie pole. Super Szansa to siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999. Aktywacja Super Szansy to 2 zł. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu.

Graj na wiele losowań

Możesz zagrać na 10 kolejnych losowań.

Zachowaj kupon

Kupon z Twoimi zakładami jest jedynym dowodem udziału w grze oraz podstawą wypłaty wygranej. Pamiętaj, aby go zachować.

Sprawdź swoją wygraną

Po losowaniu sprawdź, ile liczb udało Ci się trafić i jak wysoka jest Twoja wygrana! Wyniki sprawdzisz na www.lotto.pl, w punktach sprzedaży LOTTO, pod numerem infolinii 801 450 450 oraz w aplikacji mobilnej m.LOTTO.

Zagraj ponownie

Daj swoim liczbom kolejną szansę! Wystarczy, że podasz sprzedawcy swój stary kupon i poprosisz o ponowną grę. Otrzymasz nowy kupon, który będzie identyczny jak poprzedni: z tą samą grą, liczbą i rodzajem zakładów, zestawem numerów oraz liczbą losowań. Opcja "Zagraj ponownie" działa dla kuponów nie starszych niż 90 dni.
Ile można wygrać?
Za pięć trafień możesz wygrać nawet kilkaset tysięcy złotych. Grając w Mini Lotto, wygrywasz za:
Na wygrane, zgodnie z regulaminem, przeznacza się 50% łącznej kwoty wpłaconych stawek za udział w grze.
Kwotę przeznaczoną na wygrane w Mini Lotto dzieli się następująco:

Prawdopodobieństwo wygranej w Mini Lotto w poszczególnych stopniach znajdziesz tu.
Kiedy odbywają się losowania?
Losowania Mini Lotto odbywają się codziennie o godz. 21:40 i są transmitowane na antenie TVP Info i na stronie www.lotto.pl. Pobierz kalendarz losowań
Zagraj systemem
Aby zwiększyć szansę na wygraną w Mini Lotto, zagraj systemem. W grze systemowej typujesz więcej liczb – od 6 do 12 spośród 42, a tym samym obstawiasz wszystkie możliwe pięcioliczbowe kombinacje, jakie można z nich utworzyć. Na przykład, grając systemem „8”, typujesz 8 z 42 liczb, które tworzą 56 zakładów prostych (pięcioliczbowych). Gdy trafisz „piątkę”, jednocześnie wygrywasz 15 „czwórek” oraz 30 „trójek”. Więcej informacji o grze systemem znajdziesz tu.
Jak odebrać wygraną?
Wygrane poniżej 2280 zł odbierzesz w punktach LOTTO. W kasach Oddziałów Totalizatora Sportowego odbierzesz wygrane każdej wysokości. Wygraną odbierzesz za okazaniem kuponu, który jest jedynym dowodem udziału w grze. Warunkiem odbioru wygranej w wysokości co najmniej 2280 zł jest podanie przez uczestnika gry danych w celu ewidencji wygranej.
Adresy Oddziałów Totalizatora Sportowego znajdziesz tu.
FAQ
  1. Jak grać w Mini Lotto? Typujesz 5 z 42 liczb. Liczby skreślasz na blankiecie lub grasz na chybił trafił.
  2. Kiedy mogę zagrać? Codziennie w godzinach działania systemu sprzedaży, czyli od 6.30 do 23.54. W godzinach od 21.30 do 21.50 następuje przerwa w sprzedaży zakładów tej gry.
  3. Kiedy odbywają się losowania Mini Lotto? Losowania Mini Lotto odbywają się codziennie o godzinie 21:40.
  4. Ile kosztuje Mini Lotto? Mini Lotto to minicena - można zagrać od 1,25 zł.
  5. Ile można wygrać w Mini Lotto? Najwyższa wygrana przekroczyła 366 tysięcy złotych, a pula na wygrane niejednokrotnie zbliżyła się do 350 tysięcy. Przy wielu trafionych „piątkach” wygraną dzieli się na liczbę wygrywających zakładów.
  6. Czy w Mini Lotto można grać metodą systemową? Tak. Grając systemem, możemy zaznaczyć nie 5, a nawet 12 liczb, znacznie zwiększając swoje szanse na wygraną. Niemal co piąta wygrana w Mini Lotto pada na zakład zagrany systemem. Warto spróbować – szczegóły znajdują się tu.
  7. Czy grając w Mini Lotto mogę zagrać w Super Szansę? Tak. Numer Super Szansy obecny na każdym kuponie Mini Lotto możesz aktywować zaznaczając odpowiednie pole na blankiecie lub informując sprzedawcę w momencie zakupu. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu.
  8. Czy w Mini Lotto, podobnie jak w Lotto, można grać z Plusem? Nie. W Mini Lotto nie ma opcji Plus.
  9. Czy w Mini Lotto można grać przez Internet lub telefony komórkowe? Totalizator Sportowy prowadzi sprzedaż swoich produktów wyłącznie w naziemnej sieci kolektur oznaczonych logo LOTTO.
Regulamin

Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na