Podwajamy wygrane w Multi Multi! Od 21 do 27 maja typuj 7 liczb i wygrywaj 2 razy więcej!

Podwajamy wygrane w Multi Multi! Od 21 do 27 maja typuj 7 liczb i wygrywaj 2 razy więcej!

Takiej promocji w historii Multi Multi jeszcze nie było. Od 21 do 27 maja, czyli przez 14 kolejnych losowań, ta lubiana gra oferuje więcej niż zazwyczaj – wygrane przy typowaniu 7 liczb są 2 razy większe!  Warto już dziś zagrać na wiele losowań, aby przez cały tydzień pozostać w grze o wyższe wygrane.

Posłużmy się przykładem. Zawsze gdy trafimy 7 z 7 typowanych liczb, wygrana w Multi Multi wynosi 6 tys. zł, jednak w okresie trwania promocji wzrasta do 12 tys. zł. Jeśli zagramy z Plusem, wygrana 7 z 7 wyniesie również dwa razy więcej niż zwykle, czyli aż 44 tys. zł. Podobnie jest w przypadku niższych trafień przy typowaniu 7 liczb. Wysokości wygranych w tygodniu promocyjnym przedstawiają poniższe tabele:

Warto dodać, że gra na 7 liczb w Multi Multi Plus jest na drugim miejscu pod względem najwyższego prawdopodobieństwa trafienia jakiejkolwiek wygranej.

Zapraszamy zatem do punktów LOTTO, bo od dziś do najbliższej niedzieli można wygrać podwójnie!

***

Informujemy również, że po II losowaniu gry Multi Multi w dniu 20 maja 2018 r. 1 procent łącznie wpłacanych stawek za udział w grze Multi Multi oraz Multi Multi Plus przestaje kumulować się w formie Bonusu, który był doliczany do wygranej za trafienie 10 z 10 typowanych liczb. Dotychczas skumulowana kwota Bonusu, która wynosi 460 680,16 zł zostanie doliczona do pierwszej wygranej za trafienie 10 z 10 liczb, która padnie licząc od I losowania gry Multi Multi w dniu 21.05.2018 r. Regulamin gry jest dostępnym pod tym adresem: http://www.lotto.pl/multi-multi/jak-grac-w-multi-multi

 Dołącz do nas na