Wysoka wygrana w Multi Multi w Szczecinie

Wysoka wygrana w Multi Multi w Szczecinie

W czwartek padła najwyższa w tym miesiącu wygrana w Multi Multi - 543 272,00 zł. Tym razem szczęśliwym miastem okazał się być Szczecin, a konkretnie punkt LOTTO przy ul. Emilii Gierczak 38. Tu właśnie nasz Gracz kupił jeden zakład, którego liczby sam wybrał. Za kupon zapłacił 2,50 zł.

Czwartkowa wygrana jest szczególna, bowiem znalazła się na drugim miejscu w rankingu najwyższych szczecińskich wygranych w tej grze.

Multi Multi to gra wyjątkowa. Swoją popularność zawdzięcza możliwości decydowania o jaką kwotę się zagra. Każdy sam może zdecydować czy skreśli jedną, czy kilka liczb, i w ten sposób decyduje o jaką wygraną walczy. Koszt jednego zakładu przy pojedynczej stawce to tylko 2,50 zł. Losowania odbywają się dwa razy dziennie, a każdego dnia wypłacane jest w Multi Multi średnio ponad milion złotych.

Popołudniowe losowania Muti Multi możemy oglądać na www.lotto.pl (godz. 14.00), a wieczorne (godz. 21.40) zarówno na naszej stronie, jak i na antenie TVP Info. Na stronie internetowej można zapoznać się z zasadami gry, wartością wygranych oraz zobaczyć, gdzie padały najwyższe z nich. Więcej informacji o Multi Multi znajduje się tu.


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na