Agata Kamila Jasińska

Agata Kamila Jasińska

Zawód: dziennikarz

Znak zodiaku: byk

Szczęśliwa liczba: dopiero od czasu kiedy prowadzę losowania gier lotto, zaczęłam zastanawiać się czy mam ulubioną liczbę i ... nadal nie. Za to bardzo lubię patrzeć jak kule z liczbami kręcą się w bębnach maszyn losujących :)

Ulubiony kolor: nie mam takiego, jestem kolorowa, kolorowymi ludźmi się otaczam i kolorowo żyję

Ulubiona potrawa: oprócz wątróbki i flaków uwielbiam właściwie wszystko, a wręcz przepadam za lasagne przyrządzoną przez mojego męża

Hobby, zainteresowania: moje dwa psiaki, wszelkie formy aktywności fizycznej łącznie ze sportami extremalnymi i oczywiście moda!

Główna cecha charakteru: szczerość do bólu

Moja główna wada: szczerość do bólu

Największe marzenie: każdego dnia inne, staram się realizować swoje marzenia, a nowe pojawiają się i pojawiają

Gdybyś trafiła 6-tkę w LOTTO: gdybym wygrała w Lotto pewnie oszalałabym ze szczęścia!!! Z milionami na koncie jeszcze skuteczniej pomagałabym bezdomnym i porzuconym zwierzakom

W swojej pracy lubię/ nie lubię: w pracy w Studio LOTTO najbardziej nie lubię stania w jednym miejscu w butach na wysokich obcasach i tego, że kamera dodaje +5 kilo! A lubię emocje związane z prowadzeniem programu na żywo. I zawsze sobie wyobrażam, jak zwycięzcy losowań skaczą przed telewizorami ze szczęścia z kuponami w dłoniach! Mam nadzieję, że wszyscy którzy wygrywają uśmiechają się do nas Prowadzących szerzej:) Powodzenia i do zobaczenia wkrótce!

 


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.