Marcin Mańka

Marcin Mańka

Zawód: trener, coach, przedsiębiorca, konferansjer

Znak zodiaku: bliźniak

Szczęśliwa liczba: tak naprawdę nie mam takiej, ale musiałbym wybrać… milion brzmi dobrze ;-)

Ulubiony kolor: tu też nie ma jednego, lubię jednak ciepłe kolory ziemi: odcienie szarego, brązu, beżowego.

Ulubiona potrawa: uwielbiam jedzenie i gotowanie, kuchnia to dla mnie najważniejsza część domu. Lubię próbować nowych rzeczy, łączyć nietypowe smaki. Nie mam jednego ulubionego dania, ale bardzo lubię owoce morza, dania kuchni włoskiej i azjatyckiej.

Hobby, zainteresowania: psychologia, szkolenia, rozwój osobisty, muzyka.

Główna cecha charakteru: uparty…

Moja główna wada: jest ich kilka, jednak ta pierwsza to chyba brak cierpliwości… ciągle się tego uczę ;-)

Największe marzenie: mam całą listę, traktuję je bardziej jako cele do zrealizowania. To największe jest dość oczywiste - szczęście. Te szczegółowe zachowam dla siebie… Wychodzę jednak z założenia, że trzeba mierzyć wysoko, marzenia nic nie kosztują, więc niech będą wielkie ;-)

Gdybyś trafił 6-tkę w Lotto: otworzyłbym gospodarstwo agroturystyczne gdzieś w górach, skupił się na psychologii, czytał książki i podróżował po całym świecie.

W swojej pracy lubię/nie lubię: lubię swoją pracę, to ciągłe wyzwania i rozwój. Czasem jednak chciałbym mieć odrobinę więcej czasu dla siebie, na siedzenie z książką i dobrą muzyką przy kominku.

 


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.