Dwie wysokie wygrane na początek długiego weekendu!

Dwie wysokie wygrane na początek długiego weekendu!

Czwartkowe losowanie przyniosło nam wspaniałe wygrane w Lotto oraz Super Szansie. „Szóstka” o wartości 2 000 000 zł padła w Mielcu, natomiast o wielkim szczęściu może także mówić Gracz, który aktywował numer Super Szansy w Strzelcach Opolskich – dzięki czemu również wygrał 2 000 000 zł!

Zacznijmy od „szóstki” w Mielcu. Szczęśliwiec zagrał w kolekturze przy ulicy Al. Niepodległości 5, zawierając 8 zakładów oraz samodzielnie wypełniając blankiet. Szczęśliwymi liczbami wartymi 2 000 000 zł okazały się: 7, 11, 29, 46, 47, 48. Serdecznie gratulujemy!

Przejdźmy do wygranej pierwszego stopnia w Super Szansie. O tym, że dwa złote dołożone do zakładu Lotto z plusem może istotnie pomóc szczęściu przekonał się Gracz, który zagrał w kolekturze przy ulicy Strażackiej 2 w Strzelcach Opolskich. Szczęśliwiec aktywował 7-cyfrowy numer Super Szansy – 3 0 5 8 8 6 6 –  który okazał się być wart 2 000 000 zł. Również gratulujemy!   

Przypominamy, że losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki i soboty o godz. 21.40. Losowania Super Szansy odbywają się natomiast dwa razy dziennie. Możemy je oglądać zarówno na antenie TVP Info, jak i w internecie na stronie www.lotto.pl.

Zapraszamy do punktów LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na