Główna wygrana w Super Szansie, czyli równe 2 000 000 zł, padła w Markach!

Główna wygrana w Super Szansie, czyli równe 2 000 000 zł, padła w Markach!

Osoby, które zagrały ostatnio w punkcie LOTTO przy ul. Ząbkowskiej 28 w Markach (woj. mazowieckie) w Lotto Plus i dokupiły do tego zakładu Super Szansę, powinny uważnie sprawdzić swoje kupony. Jeden z nich jest od wczoraj wart aż 2 000 000 złotych! Oto szczęśliwy numer Super Szansy, który przyniósł jednemu z graczy wielką wygraną: 8 8 2 2 0 8 0.

Przypomnijmy, jak wykorzystać numer Super Szansy, aby grać o 2 miliony zł. Otóż kupując grę z oferty LOTTO (z wyjątkiem Eurojackpot i Keno) należy zaznaczyć odpowiednie pole na blankiecie lub poprosić sprzedawcę o grę z Super Szansą. Po dokonaniu opłaty, obecny na kuponie danej gry numer Super Szansy weźmie udział w losowaniu.

Losowanie, w którym bierze udział opłacony numer Super Szansy, odbywa się w tym samym terminie, co losowanie wybranej głównej gry, np. Mini Lotto. Po losowaniu należy sprawdzić, ile kolejnych cyfr numeru Super Szansy (sprawdzając od końca numeru) udało się trafić i jak wysoka jest wygrana.

Więcej informacji o grze znajdziemy pod tym adresem: https://www.lotto.pl/super-szansa

Na zakończenie przypominamy, że dziś odbędzie się losowanie Eurojackpot. W puli na najwyższe wygrane może się zgromadzić nawet 165 000 000 złotych!

Zapraszamy do punktów LOTTO!Dołącz do nas na