Już pięć marcowych wygranych po 100 000 zł w Super Szansie!

Już pięć marcowych wygranych po 100 000 zł w Super Szansie!

Marzec jest wyjątkowo szczęśliwy dla osób, które grają w Super Szansę. W tym miesiącu odnotowano pięć wygranych po 100 000 zł – w Mieszkowicach, Wodzisławiu Śląskim, Kartuzach, Markach i Olsztynku. Czy zostanie pobity rekord z czerwca ubiegłego roku, kiedy to padło łącznie 10 wysokich wygranych w Super Szansie, w tym główna wygrana o wartości 2  milionów złotych? Odpowiedź na to pytanie poznamy pierwszego kwietnia.

Super Szansa jest najnowszą grą w ofercie LOTTO, oferującą główną wygraną w wysokości 2 milionów złotych oraz wygraną drugiego stopnia w wysokości aż 100 000 zł. Aby o nie zagrać, należy za 2 złote aktywować siedmiocyfrowy numer Super Szansy znajdujący się na kuponie Lotto, Multi Multi, Mini Lotto, Kaskady lub Ekstra Pensji. Wygrywamy już od trafienia ostatniej cyfry!

Jeśli zdecydujemy się wykorzystać szansę na dodatkową wygraną, jaką daje Super Szansa, to zaznaczamy tę opcję na blankiecie lub w momencie zakupu informujemy o tym sprzedawcę. Losowania gry odbywają się dwa razy dziennie, zatem codziennie mamy dwie szanse by wygrać dwa miliony złotych.

Więcej informacji o Super Szansie znajdziemy pod tym adresem: http://www.lotto.pl/super-szansa

Zapraszamy do punktów LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na