Okrągły milion zł w Lotto Plus w Szczecinie! Wysokie wygrane w Mini Lotto i Super Szansie.

Okrągły milion zł w Lotto Plus w Szczecinie! Wysokie wygrane w Mini Lotto i Super Szansie.

Sobotnie losowania przyniosły wygrane w trzech grach: Lotto Plus w Szczecinie, Mini Lotto w Nowym Sączu oraz Super Szansa w Miastku. Poniżej szczegóły.

Lotto Plus. Tym razem 1 000 000 złotych wygrał ktoś, kto odwiedził szczeciński punkt LOTTO przy ul. Narutowicza 13 E. Aby zwiększyć szansę na wygraną, Gracz zagrał systemem i zamiast 6 wybrał 8 liczb. Dzieli temu trafił główną wygraną i dodatkowo 43 500 zł. Oto sześć liczb, które padły w sobotnim losowaniu Loto Plus: 33, 35, 37, 39, 48, 49.

Mini Lotto. Osoba, która trafiła „piątkę” w Mini Lotto, zagrała w kolekturze przy ul. Traugutta 44 w Nowym Sączu. Kupiła to zakłady gry samodzielnie wybierając liczby każdego z nich. W jednym znalazła się wylosowana w sobotę „piątka”. Była warta 276 454 zł. To najwyższa wygrana w Mini Lotto w Nowym Sączu.

Super Szansa. O tym, że warto dopłacić 2 złote do kuponu innej gry, żeby wziąć udział w losowaniu Super Szansy, przekonał się ktoś, kto wygrał w sobotę równe 100 000 zł właśnie w tej grze. Nasz Klient zagrał w punkcie LOTTO przy ul. Słowackiego 2 w Miastku.

Gra o miliony toczy się dalej. Przypominamy, że w puli na najwyższe wygrane w Lotto w najbliższym losowaniu może się znaleźć nawet 20 000 000 złotych, a w Eurojackpot nawet 64 000 000 złotych!

Zapraszamy do punktów sprzedaży LOTTO!



Dołącz do nas na