Przekazaliśmy
ponad 4 mln zł
w ramach walki z koronawirusem i jego skutkami

Jak grać w Szybkie 600?

Co 4 minuty grasz o 600 zł co tydzień przez rok! Zgarnij PREMIĘ!

Jak grać w Szybkie 600?

Poproś sprzedawcę o Szybkie 600, zagraj na gry.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej LOTTO

Co 4 minuty możesz wygrać 600 zł wypłacanych co tydzień przez rok. Zakład z pojedynczą stawką kosztuje tylko 2 zł.

Wybierz 6 z 32 liczb

Wybrane liczby skreśl samodzielnie na blankiecie lub zagraj na chybił trafił. Na lotto.pl i w aplikacji mobilnej możesz typować własne liczby, grać na chybił trafił, a dodatkowo wykorzystać swoje ulubione i ostatnio zagrane kupony.

Wybierz stawkę

Możesz grać za stawkę podstawową lub jej wielokrotność (od x2 do x10). Wyższa stawka to odpowiednio wyższa wygrana. Opłata za zakład rośnie wraz ze stawką. Na przykład, grając ze stawką x10, grasz o 6000 zł tygodniowo wypłacane przez rok.

Graj na wiele losowań

Codziennie odbywa się 260 losowań Szybkie 600. Każde 4 minuty to szansa na wygraną, dlatego warto zagrać na wiele losowań, aby pozostać w grze na dłużej. Możesz zagrać nawet na 50 kolejnych losowań. Pobierz kalendarz losowań

Zachowaj kupon wydrukowany przez terminal

Kupon z Twoimi zakładami jest jedynym dowodem udziału w grze oraz podstawą wypłaty wygranej. Pamiętaj, aby go zachować. W przypadku gry przez Internet, dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji zawarcia zakładu w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza.

Oglądaj losowania i ciesz się wygraną

Losowania Szybkie 600 możesz oglądać na monitorach w punktach LOTTO. Po losowaniu sprawdź, ile liczb udało Ci się trafić i jak wysoka jest Twoja wygrana! Wyniki sprawdzisz także na www.lotto.pl. Jeśli grasz przez Internet, otrzymasz powiadomienie o wygranej, a informacja o niej zapisze się w historii transakcji na Twoim koncie gracza.

Daj swoim liczbom kolejną szansę!

Zagraj ponownie tym samym kuponem w punkcie LOTTO. Wystarczy, że podasz sprzedawcy swój stary kupon i poprosisz o ponowną grę. Otrzymasz nowy kupon, który będzie identyczny jak poprzedni: z tą samą grą, liczbą zakładów, stawką oraz liczbą losowań. Opcja "Zagraj ponownie" działa dla kuponów drukowanych z terminala nie starszych niż 90 dni. Grając na lotto.pl lub w aplikacji LOTTO, możesz ponownie wykorzystać ostatnio zagrane kupony, które zapisują się na Twoim koncie gracza.
Jak działa PREMIA
PREMIA zależy od wpłaconych przez graczy stawek i kumuluje się z losowania na losowanie. Przed każdym losowaniem wyników gry Szybkie 600 odbywa się losowanie decydujące o tym czy PREMIA zostanie doliczona do jednego z pięciu stopni wygranych występujących w grze. PREMIA jest dzielona proporcjonalnie na wszystkie wygrane, które padną w danym stopniu.
Przykład I
1. Wynik losowania: PREMIA jest doliczona do wygranych III stopnia.
2. PREMIA dzielona jest na wszystkie wygrane III stopnia, które padły w tym losowaniu.
Przykład II
1. Wynik losowania: PREMIA jest doliczona do wygranej I stopnia.
2. W losowaniu nie pada wygrana I stopnia.
3. PREMIA kumuluje się.
Przykład III
1. Wynik losowania: PREMIA nie jest doliczona do wygranych.
2. PREMIA kumuluje się.
Ile można wygrać?
W Szybkie 600 wygrywasz już przy trafieniu 2 z 32 liczb, a trafiając 6 z 32 wygrywasz główną wygraną w wysokości 600 zł co tydzień wypłacane przez rok. Zwiększając stawkę możesz wygrać nawet 6000 zł co tydzień przez rok!
Im wyższa stawka, tym wyższe wygrane w każdym stopniu.
Kiedy odbywają się losowania?
Losowania Szybkie 600 odbywają się codziennie, co 4 minuty w godzinach od 6:36 do 23:52 Pobierz kalendarz losowań
Jak odebrać wygraną?
Wygrane wypłacane są w dniu losowania lub w okresie do 30 (trzydziestu) dni liczonym od dnia następującego po dniu losowania z zastrzeżeniem wygranej I stopnia, która wypłacana jest w okresie do 30 (trzydziestu) dni liczonym od dnia następującego po dniu losowania. W kasach Oddziałów Totalizatora Sportowego odbierzesz wygrane każdej wysokości. Wygraną odbierzesz za okazaniem kuponu, który jest jedynym dowodem udziału w grze. Warunkiem odbioru wygranej w wysokości co najmniej 2280 zł jest podanie przez uczestnika gry danych w celu ewidencji wygranej.
Jeśli grasz przez Internet, zawsze kiedy wygrywasz, otrzymujesz powiadomienie, a informacje o wygranej zapisują się w historii transakcji na Twoim koncie gracza. Każda wygrana niższa niż 2280 zł jest automatycznie przypisywana do Twojego konta gracza. Możesz wypłacić ją na swój rachunek bankowy lub przeznaczyć na dalszą grę. Po wygrane w wysokości równej i wyższej niż 2280 zł z zakładów zawartych przez Internet również należy zgłosić się do jednego z 17 Oddziałów Totalizatora Sportowego w okresie do 30 dni liczonym od dnia następującego po dniu losowania i okazać dowód osobisty. Wygrana wypłacona zostanie na Twój rachunek bankowy.
Adresy Oddziałów Totalizatora Sportowego znajdziesz tu.
FAQ
 1. Gdzie mogę zagrać w Szybkie 600? W Szybkie 600 zagrasz w jednym z naszych punktów sprzedaży oznaczonych logo LOTTO, przez Internet na stronie gry.lotto.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej LOTTO.
 2. Jak grać w Szybkie 600 w punktach sprzedaży? Wybierasz 6 z 32 liczb. Możesz wytypować własne liczby, grając za pomocą blankietu, lub zagrać na chybił trafił. Możesz zwiększyć stawkę, by wygrać więcej. Określasz także liczbę losowań, w których chcesz wziąć udział.
 3. Jak grać w Szybkie 600 przez Internet? Zarejestruj się na stronie gry.lotto.pl, aby utworzyć konto gracza i brać udział w grze bez wychodzenia z domu. Tak jak w punktach sprzedaży, typujesz 6 z 32 liczb. Możesz wybrać własne liczby lub grać na chybił trafił. Zwiększ stawkę, by wygrać więcej. Więcej informacji znajdziesz tu.
 4. Kiedy mogę zagrać? W naziemnych punktach sprzedaży zagrasz codziennie w godzinach działania systemu sprzedaży, czyli od 6.30 do 23.52. Przez Internet możesz grać przez całą dobę z wyjątkiem krótkich przerw technicznych i serwisowych.
 5. W jakich godzinach odbywają się losowania? Losowania Szybkie 600 odbywają się co 4 minuty, codziennie, w godzinach 6:36 – 23:52. Każdego dnia odbywa się aż 260 losowań Szybkie 600.
 6. Ile można wygrać w Szybkie 600? Najwyższa wygrana w Szybkie 600 przy pojedynczej stawce to 600 zł wypłacanych co tydzień przez rok, jednak zwiększając stawkę możesz wygrać nawet 6000 zł wypłacanych co tydzień przez rok.
 7. Na czym polega PREMIA? PREMIA zależy od wpłaconych przez graczy stawek i kumuluje się z losowania na losowanie. Przed każdym losowaniem Szybkie 600 odbywa się losowanie decydujące o tym czy PREMIA zostanie doliczona do jednego z pięciu stopni wygranych występujących w grze. PREMIA jest dzielona proporcjonalnie na wszystkie wygrane, które padną w danym stopniu.
 8. Ile kosztuje Szybkie 600? Pojedynczy zakład Szybkie 600 kosztuje 2,00 zł. Opłata za zakład składa się ze stawki za zakład w wysokości 1,60 zł oraz dopłaty w wysokości 25% stawki - 0,40 zł. Dopłata w całości przeznaczana jest na fundusze celowe przeznaczone m.in. na wspieranie sportu, kultury oraz ochrony zdrowia.
 9. Czy mogę zagrać na więcej niż jedno losowanie? W Szybkie 600 możesz zagrać na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 20, 25, 30 35, 40, 45 albo nawet 50 kolejnych losowań.
 10. Jakie są szanse na wygraną w Szybkie 600? Prawdopodobieństwo głównej wygranej w grze to 1: 906 192, a wygranej dowolnego stopnia to 1:3,22. Szczegółowe prawdopodobieństwa znajdziesz tu.
 11. Gdzie można oglądać losowania Szybkie 600? Losowania Szybkie 600 można oglądać na żywo na monitorach w większości punktów LOTTO. Wizualizacje zakończonych już losowań obejrzysz także tu.
 12. Gdzie można sprawdzić wyniki losowania Szybkie 600? Wyniki możesz sprawdzić w punktach LOTTO, na stronie internetowej lub zaprenumerować newsletter z wynikami losowań. Jeśli często wybierasz te same liczby lub grasz na wiele losowań, polecamy skorzystanie z wyszukiwarki, za pomocą której dowiesz się, ile z Twoich liczb padło w wybranym losowaniu.
 13. Skąd wiem, na które losowanie gram? Na każdym kuponie Szybkie 600 znajduje się informacja o godzinie i dacie zawarcia zakładu oraz o numerach losowań, na które zakład został zawarty. Te same informacje znajdziesz na podsumowaniu zawarcia zakładu i w historii gier na Twoim koncie gracza, jeśli grasz przez internet.
 14. Jak wygląda losowanie Szybkie 600? Losowanie Szybkie 600 odbywa się elektronicznie. Losowanych jest 6 z 32 liczb. Zgodnie z Regulaminem Komisji Kontroli Gier i Zakładów, każdego dnia po zakończeniu sprzedaży Szybkie 600, komputery losujące wyniki podlegają ścisłej kontroli. Komisja sprawdza zabezpieczenia na urządzeniu generującym wylosowane liczby, a następnie podpisuje dokument potwierdzający brak nieprawidłowości i nienaruszalność plomb.
 15. Czy w Szybkie 600 są kumulacje? W grze Szybkie 600 nie ma kumulacji. Wygrane mają stałą wysokość określoną w tabeli i zależą od tego, ile liczb trafiasz i z jaką grasz stawką. Mechanizm kumulacji występuje w PREMII, która może stanowić dodatkową wygraną w Szybkim 600. Jeśli w stopniu, do którego została przypisana PREMIA nie pada wygrana lub w wyniku losowania PREMIA nie jest doliczana do wygranych uzyskanych w danym losowaniu, PREMIA kumuluje się.
 16. Co to jest blankiet? Blankiet to druk, na którym zaznaczasz wybrane przez siebie liczby, stawkę oraz liczbę losowań. Po wypełnieniu blankietu oddajesz go sprzedawcy i otrzymujesz wydruk z terminala (kupon) potwierdzający Twój udział w grze – jedynie na jego podstawie można wypłacić wygrane w Szybkie 600. Blankiet nie jest dowodem udziału w grze.
 17. Czy jeśli często wybieram te same liczby, to za każdym razem trzeba wypełniać blankiet? Jeśli chcesz zagrać na te same liczby, stawkę i liczbę losowań, wystarczy podać sprzedawcy stary kupon i poprosić o ponowną grę. Możliwość ta dostępna jest dla kuponów nie starszych niż 90 dni. Grając przez Internet, możesz zapisać kupon z ulubionymi liczbami na koncie gracza i wykorzystać go w każdej chwili.
 18. Co to jest kupon? Kupon to wydruk z terminala (lottomatu), który otrzymujesz od sprzedawcy, grając w punktach LOTTO. Znajdują się na nim najważniejsze informacje o Twoim udziale w grze, m.in. nazwa gry, Twoje liczby oraz termin losowania. Uwaga! Kupon jest niezbędny do wypłaty wygranej. W przypadku gry przez sieć Internet, kupon to zapis elektronicznej transakcji zawarcia zakładu w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego Konta Gracza.
 19. Czy od wygranych w Szybkie 600 pobierany jest podatek, w jakiej wysokości i czy odprowadza go Totalizator Sportowy, czy wygrywający? Tak. Od wygranych wyższych niż 2280 zł pobierany jest zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 10% wygranej kwoty. Jest on potrącany automatycznie przy wypłacie wygranej.
Regulamin

Sprawdź wyniki gier LOTTO pod numerem 801 450 450

Biuro Obsługi Klienta 459 59 99 95

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady w punktach LOTTO i na lotto.pl

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO oraz na stronie lotto.pl.


Dołącz do nas na