Losowanie Zakładów Specjalnych za nami.

Sprawdź czy wygrałeś!

 • Czym są Zakłady Specjalne?

  W 2018 roku przypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Totalizator Sportowy organizuje Zakłady Specjalne, by uczcić ten wyjątkowy jubileusz!

  Zakłady Specjalne to wyjątkowa gra liczbowa. Biorąc w niej udział, pomagasz, ponieważ co najmniej 5% łącznej kwoty stawek wpłaconych przez Graczy za udział w grze, jest przekazywanych na cele społeczne i dobroczynne.

  Kupując zakład, zwiększasz pulę środków przeznaczonych na szczytny cel, a jak w każdej grze LOTTO, grasz o wysokie wygrane pieniężne!

 • Jak grać?

  To proste! Wystarczy wytypować 5 z 45 liczb.

  1. Udaj się do najbliższego punktu LOTTO i poproś o Zakłady Specjalne.

  Pojedynczy zakład kosztuje 5 zł.

  2. Wybierz 5 z 45 liczb

  Wybrane liczby skreśl samodzielnie na blankiecie lub zagraj na chybił trafił.

  3. Zachowaj kupon

  Kupon z Twoimi zakładami jest jedynym dowodem udziału w grze oraz podstawą wypłaty wygranej. Pamiętaj, aby go zachować.

  4. Oglądaj losowanie 10 listopada i sprawdź wygraną

  W sobotę 10 listopada o godzinie 21.40 oglądaj losowanie wyników gry na żywo w Studio LOTTO na antenie TVP Info lub na www.lotto.pl. Wysokość swojej wygranej poznasz po losowaniu na www.lotto.pl, w punktach sprzedaży LOTTO lub pod numerem infolinii 801 450 450.

 • Ile można wygrać?

  W Zakładach Specjalnych, jak w Mini Lotto, występują trzy stopnie wygranych. Wygrywasz już przy trafieniu 3 liczb, a 5 trafionych liczb to główna wygrana!

  Wysokość wygranych w grze zależy od kwoty stawek wpłaconych przez Graczy. Pula na wygrane dzieli się na poszczególne stopnie wygranych według procentowego podziału.

  50% na wygrane I stopnia (5 trafionych liczb)

  20% na wygrane II stopnia (4 trafione liczby)

  30% na wygrane III stopnia (3 trafione liczby)

  W przypadku gdy nikt nie trafi głównej wygranej, pula przeznaczona na tę wygraną dzielona jest na wygrane niższych stopni. Wysokość wygranych w każdym stopniu będzie znana po losowaniu.

  Im więcej zawartych zakładów, tym wyższe wygrane i więcej środków przeznaczonych na szczytny cel!

 • Jak odebrać wygraną?

  Wygrane poniżej 2280 zł odbierzesz w punktach LOTTO. W kasach Oddziałów Totalizatora Sportowego odbierzesz wygrane każdej wysokości. Wygraną odbierzesz za okazaniem kuponu, który jest jedynym dowodem udziału w grze. Warunkiem odbioru wygranej w wysokości co najmniej 2280 zł jest podanie przez uczestnika gry danych w celu ewidencji wygranej. Adresy Oddziałów Totalizatora Sportowego znajdziesz tu. Wygrane z Zakładów Specjalnych wypłacane są w okresie do 60 dni liczonym od dnia następującego po dniu losowania.

Regulamin Zakładów Specjalnych Informacja uzupełniająca

Nie czekaj i już teraz weź udział w tej wyjątkowej grze! Świętuj 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości razem z LOTTO! Losowanie już 10 listopada.

Zgłoś się do programu

Chcesz wziąć udział w Programie Stypendialnym i zostać jednym ze współczesnych ułanów?

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zobacz film