Cztery dni od premiery i dwie główne wygrane w Szybkim 600 online! Niech ten tydzień trwa!

8 maja 2020

Niesamowite! Szybkie 600 dopiero co zadebiutowało w internecie w poniedziałek 4 maja. A już trzeciego dnia, w środę 6 maja, padła pierwsza główna wygrana online! Na drugą nie trzeba było długo czekać. Kolejne 600 zł co tydzień przez rok przyszło jeszcze łatwiej, bo już następnego dnia, w czwartek 7 maja. Niech ten tydzień się nie kończy! Grajcie, gdy trwa szczęśliwa passa!

Trzeba przyznać, że Szybkie 600 miało spektakularny debiut w internecie. Zaledwie od poniedziałku w tę grę możecie zagrać na lotto.pl i w aplikacji mobilnej, a już mamy dwie główne wygrane online.

A teraz najważniejsze: ten tydzień się jeszcze nie skończył! „Się gra – się ma!”, a do trzech razy sztuka. Graj online, bo trzeci możesz być właśnie Ty!

Gra Szybkie 600 jest najmłodsza w rodzinie LOTTO, w punktach sprzedaży dostępna jest zaledwie od trzech miesięcy. Ma wielu fanów. Za co ją kochamy? Za łatwe, szybkie i częste wygrane! I za niespodziewane, duże premie.

JAK GRAĆ ONLINE W SZYBKIE 600?

Wytypuj 6 z 32 liczb. Jeden zakład kosztuje 2 zł. Graj na chybił trafił lub wpisz swoje szczęśliwe liczby. Możesz też wykorzystać swoje ulubione lub ostatnie kupony.

Wybierz stawkę. Graj za stawkę podstawową lub jej wielokrotność (od x2 do x10). Im wyższa stawka, tym wyższa wygrana. Grając ze stawką x10, możesz wygrać nawet 6 000 zł wypłacane co tydzień przez rok!

Graj na wiele losowań. Aby dać losowi więcej szans na wygraną, zagraj od razu na więcej losowań - od 2 do nawet 50 kolejnych.

Grasz o 600 zł co tydzień przez rok. Powodzenia i szybkich wygranych! 

600 zł co tydzień
przez rok + PREMIA 0 zł
Losowanie za:
Zagraj