Dwie główne wygrane w Ekstra Pensji na lotto.pl

2 sierpnia 2020

Ostatnie lipcowe losowanie Ekstra Pensji okazało się być szczęśliwe dla dwóch osób, które zagrały na lotto.pl. Każda z nich będzie otrzymywać po 5 000 zł wypłacanych miesięcznie aż przez 20 lat. Oto liczby, które zostały wylosowane 31 lipca w Ekstra Pensji: 3, 9, 18, 20, 35 i 1.

Obu sympatyków Ekstra Pensji różni to, że jeden z nich wybrał metodę gry na chybił trafił, a drugi sam wytypował szczęśliwe liczby. Łączy ich z kolei to, że obaj zagrali na jedno losowanie dodając do ceny zakładu złotówkę, żeby wziąć też udział w losowaniu Ekstra Premii.

Warto pamiętać, że można zagrać o wyższą comiesięczną „pensję”. Wystarczy zwiększyć stawkę. Najwyższa wygrana przy dziesięciokrotnej stawce to 50 000 zł wypłacanych miesięcznie przez 20 lat.

Przy okazji przypominamy, że w najbliższy piątek w Eurojackpot do wygrania będzie nawet 330 000 000 zł, a już jutro w Lotto w puli na najwyższe wygrane może się zgromadzić nawet 5 000 000 zł. Grając w Lotto warto rozważyć czy nie dodać złotówki do ceny standardowego zakładu, dzięki czemu będziemy mogli zagrać o gwarantowany milion złotych w Lotto Plus.

Pamiętajmy, że 10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO przekazywane jest na walkę z koronawirusem i jego skutkami.

Zagrać możemy na www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej, a także w każdym punkcie LOTTO.