Idę o zakład! Nowa promocja w Lotto!

14 stycznia 2021

Idę o zakład, że odbierzesz dodatkowy zakład.

Czy Lotto to również Twoja ulubiona gra? Jeśli tak, to teraz mamy dla Ciebie BONUS! W punktach LOTTO czeka promocja, w której odbierzesz talon na dodatkowy zakład Lotto! By go otrzymać, kup Lotto lub Lotto z Plusem za minimum 21 zł na jednym kuponie. Strzelaj lub typuj swoją „szóstkę” i sprawdź, czy fortuna uśmiechnie się do Ciebie! Zagraj i odbierz dodatkowy zakład! Do bonusowego zakładu Lotto za 3 zł możesz dokupić opcję Plus. Tak na szczęście. Promocja trwa do wyczerpania puli talonów lub do końca lutego.

Od lat w każdy wtorek, czwartek i sobotę w każdej części Polski gracze krzyczą: Wygrałem! Wygrałam w Lotto! To najpopularniejsza gra w kraju!

Rekordzista zgarnął w Lotto aż 36 726 210,20 zł!

W ostatnim roku w Lotto i Lotto Plus przybyło nam 54 Lottomilionerów, a ponadto padło ponad 12,3 mln pozostałych wygranych ( „piątki”, „czwórki” i „trójki”).

I jak tu nie kochać tej gry? I love LOTTO! Idę o zakład, że Ty też!

  • Każdy klient, który w promocyjnym okresie dokona zakupu Lotto lub Lotto z Plusem za min. 21 zł na jednym kuponie otrzyma talon o wartości 3 zł uprawniający do odbioru zakładu Lotto. Zakup Super Szansy nie jest wliczany do wartości kuponu Lotto lub Lotto z Plusem, uprawniającej do otrzymania talonu.

  • Promocja trwa od 14 stycznia 2021 r. do wyczerpania puli talonów lub do 28 lutego 2021 r. Talony można realizować do 5  marca 2021 r.

  • Promocja dotyczy wyłącznie zakupów w puntach sprzedaży. Nie dotyczy kanału internetowego.

Pełen regulamin promocji znajdziesz tu.