Już dwa tysiące wygranych po 1000 zł w Kaskadzie

26 października 2020

Całkiem łatwo jest wygrać w Kaskadzie. 30 września w Jerce (woj. wielkopolskie) padła wygrana drugiego stopnia: 1 000 zł. To już dwutysięczna wygrana drugiego stopnia od początku roku.

Niby zwykła rzecz – w końcu wygrane po 1 000 zł padają w tej grze statystycznie aż siedem razy każdego dnia. Jednocześnie ta wygrana to małe święto dla kolejnego gracza. Wygrana drugiego stopnia jest konkretna i sprawia wiele radości. Pozwala na zakup telefonu, laptopa, lodówki, złotego pierścionka, markowych ubrań czy opon zimowych.

W loterii Kaskada losowanych jest 12 z 24 liczb, które znajdują się w dwóch zestawach na Twoim losie. Gra toczy się o główną wygraną: ćwierć miliona złotych za trafienie 12 liczb. Takie wygrane, po 250 000 zł, padły w tym roku w Poznaniu, Czeladzi, Sokółce, Wadowicach, we Wschowie, Olkuszu oraz na lotto.pl. A ostatnia całkiem niedawno bo 20 października w Katowicach.

Za 11 trafień otrzymujesz 1 000 zł. Za 10 właściwie wytypowanych liczb dostajesz 25 zł. Jeśli miałeś szczęście do 9 liczb – wypłacamy 8 zł, a przy 8 dostaniesz 2 zł. Takie wygrane padają iście kaskadowo codziennie w całej Polsce.

Spróbuj szczęścia – w punktach LOTTO i online. Niech zaleje Cię Kaskada pozytywnych zdarzeń!