KRZYŻÓWKA XXL, zabawa XXL i wygrane XXL!

26 maja 2021

Chcecie dużo zabawy, dużo drapania i jeszcze więcej wygranych?! Jasne, że tak!

Specjalnie dla fanów krzyżówek przygotowaliśmy siódmą (szczęśliwą) edycję popularnej zdrapki KRZYŻÓWKA XXL 0588 z najwyższą jak dotąd pulą na wygrane, aż 46 160 000 zł! Od czwartku 27 maja znajdziecie ją w punktach LOTTO w cenie 10 zł.

Lubicie drapać? Ucieszy Was wydłużony czas gry i aż trzy krzyżówki na jednym wizerunku. Do tego pomyśleliśmy o mnożniku wygranej i bonusie. Wygrane przydadzą się przy realizacji letnich planów urlopowych. Weźcie od razu po kilka zdrapek dla znajomych. Przy wspólnym drapaniu czas nie będzie się dłużył na wakacjach, niezależnie od pogody.

Nie ma nudy! Więc chodź, pomaluj swój świat - na pomarańczowo i na niebiesko! Łap wakacyjne, optymistyczne wizerunki KRZYŻÓWKI XXL w dwóch kolorach – soczystej pomarańczy i bezchmurnego nieba! Chwytaj jedną z wielu wygranych i wyruszaj po pomarańcze dojrzewające na słońcu w jakimś pięknym zakątku świata. Z główną wygraną 150 000 zł zamienisz marzenia na plany, a plany na urlop pod egzotycznym drzewkiem. Jako pierwsza do punktów LOTTO trafia zdrapka pomarańczowa.

TS Krzyzowka XXL 0588 covered 1.png
TS Krzyzowka XXL 0588 covered 2.png
 

Sięgaj po szczęście w rozmiarze XXL. Drap zdrapki, niech kasa wpada! Najlepiej duża kasa, w rozmiarze XXL.

  • 8 wygranych I st. po 150 000 zł,

  • 8 wygranych II st. po 20 000 zł,

  • 24 wygrane III st. po 5 000 zł,

  • 240 wygranych IV st. po 1 000 zł,

  • oraz wygrane niższych stopni!

KRZYŻÓWKA XXL 0588 to aż trzy krzyżówki na jednej zdrapce. Przyjemność zabawy trwa więc trzykrotnie dłużej. Każda kolejna krzyżówka to nowa szansa na wygraną.

miliony22032021.png

Jak sprzyjało Wam szczęście w ostatnich miesiącach? Było optymistycznie i dynamicznie. Od początku roku na wygrane w Zdrapkach, na realizację Waszych marzeń, wypłaciliśmy już ponad 414 milionów złotych! Wszystkim gratulujemy wygranych i zapraszamy po więcej do punktów LOTTO. Aktualne informacje o wszystkich zdrapkach znajdziecie jak zawsze na lotto.pl/zdrapki.

Już dzisiaj nawet 250 000 zł
Losowanie za:
Zagraj