MAXI CASH PARTY! Baw się i wygrywaj!

29 December 2021

Ta zdrapka zapowiada same fajerwerki. Gwiazdy sprzyjają wygrywaniu i świetnej zabawie. Przed Wami zapowiedź rewelacyjnego 2022 roku, przed Wami najnowsza zdrapka zamykająca 2021 rok MAXI CASH PARTY. Wielobarwna, rozjaśniona milionem świateł.

Już 30 grudnia premiera najnowszej, wyjątkowej zdrapki, w której można wygrać grube pieniądze!

TS Maxi Cash Party 0611 comp Covered.png

Idź na imprezę i baw się świetnie. Lub zostań w domu i włącz film, też fajnie. Jednego nie może Ci dziś zabraknąć: zdrapki MAXI CASH PARTY!

Bierz śmiało wygrane z pełnej puli, która w dniu premiery zawiera nienaruszone jeszcze przez innych graczy aż 24 030 000 zł! Nie czekaj, nie odpuszczaj, nie oglądaj się za siebie, zawalcz o wystrzałowe wygrane w wysokości nawet 500 000 zł!

Baw się i wygrywaj śmiało kasę na dobre wejście w nowy 2022 rok:

  • 2 główne wygrane po 500 000 zł,

  • wygrane II stopnia po 20 000 zł,

  • 10 wygranych III stopnia po 5 000 zł,

  • wiele atrakcyjnych wygranych niższych stopni.

MAXI CASH PARTY czeka na ciebie!

Noworoczne postanowienie: zostać milionerem!

W nowy rok wejdź jako MILIONER. Jak to sprawić? Sięgnij po jedną z tych zdrapek!

Podpowiedź dla Ciebie! Wyjątkowo wysoka jest teraz szansa na milionową wygraną w zdrapce ŚWIĄTECZNE ODLICZANIE. Szansa na okrągły MILION wzrasta, bo wyprzedało się już ponad 80% nakładu, a szczęśliwy los wciąż czeka na Ciebie w jednym z punktów LOTTO! To niecodziennie wysoka szansa na trafienie głównej wygranej!

miliony 17112021.png

Noworoczny prezent: zestaw świątecznych zdrapek

Zdrapki są dobre na każdą okazję! Możesz sprawiać nieoczekiwaną radość codziennie i nie musisz zastanawiać się nad tym, czy ta niespodzianka jest trafiona. Możesz założyć, że jest! Do zdrapek ŚWIĄTECZNE ODLICZANIE , GWIEZDNA FORTUNA , NA DOBRY ROK , KOCHAM ZIMĘ , 200 000 ZŁ OD MIKOŁAJA dodajemy teraz pełną fajerwerków zdrapkę MAXI CASH PARTY!

pakiet świąteczny.JPG

Kochani! Wszystkiego wygranego i szczęśliwego nowego roku od zdrapek!

Już dziś nawet
Losowanie za:
Zagraj