Pierwsze urodziny gry Szybkie 600!

1 lutego 2021

Się gra, się ma! Szybkie 600 dołączyło do świata gier LOTTO równo rok temu, 31 stycznia 2020 r. Przebojem zdobyło serca graczy. W tej grze gramy o 600 złotych wypłacane co tydzień przez rok. Świętuj z nami i koniecznie zagraj dziś w Szybkie 600!

Szczęśliwiec, który rok temu wygrał główną wygraną w Szybkim 600, powinien niezwłocznie udać się do punktu sprzedaży LOTTO lub zawrzeć kolejny zakład lotto.pl. Wówczas ma szansę, by w dalszym ciągu otrzymywać 600 zł co tydzień przez kolejny rok!

Gra w ciągu roku zdobyła bardzo wielu fanów. Pokochaliście ją za łatwe, szybkie i częste wygrane! I za niespodziewane, duże PREMIE. Entuzjastów oraz głównych zwycięzców w Szybkim 600 wciąż przybywa. Zauważyć można, że nadzwyczaj szybko. Wygrane i PREMIE w Szybkim 600 w ciągu roku przekroczyły wartość 171 mln zł! Wartość samych PREMII to ponad 5,1 mln zł. A głównych wygranych jest już 146!

Jeśli jeszcze nie grałeś – dziś jest wspaniała okazja, by to zrobić. To trzeba wiedzieć o Szybkim 600:

DLA KOGO Szybkie 600 wprowadza do świata pozytywnych emocji i natychmiastowych wygranych. Tę grę pokochały osoby, które nie lubią czekać na wyniki. W Szybkim 600, podobnie jak w Keno, wynik znany jest od razu. Losowania wygranych widoczne są na ekranach w punktach sprzedaży LOTTO.

O CO GRAMY Główna wygrana to 600 złotych wypłacanych co tydzień przez cały rok. Przy zwielokrotnionej stawce powalczyć można nawet o 6 000 złotych. Okazja na takie wygrane pojawia się codziennie w losowaniach co 4 minuty. Główne wygrane padają średnio raz dziennie. W pierwszym roku od wprowadzenia nowej gry 600 złotych (lub ich wielokrotność) co tydzień przez rok wygrało aż 146 osób. W tym szczęśliwiec z Dąbrowy Górniczej, który zdecydował się powiększyć dziesięciokrotnie stawkę, za którą grał. Tym samym zwiększył swoją wygraną z 600 do 6 000 złotych co miesiąc przez rok.

ZASADY By zawrzeć zakład, wystarczy wybrać 6 z 32 liczb. Można zagrać na chybił trafił lub wytypować swoje własne liczby. Zakład z pojedynczą stawką kosztuje jedynie 2 złote. Wygrana wypłacana jest już przy trafieniu 2 liczb. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

PREMIA Fani zawierając zakłady, skupiają się na wygranej w kwocie 60 zł czy nawet 6000 zł co tydzień przez rok. I słusznie! Jakież więc musi być ich zaskoczenie, gdy trafia im się - całkiem „niechcący” i zupełnie „przy okazji” - naprawdę zgrabna PREMIA!

Dodatkowa PREMIA może być doliczona do jednego z pięciu stopni wygranych występujących w grze. To sposób, by wygrać więcej. PREMIA kumuluje się z losowania na losowanie. Aż do momentu, kiedy padnie wygrana w stopniu, do którego jest przypisana. Większych i mniejszych wygranych z PREMIĄ są w Szybkim 600 setki dziennie. Spektakularnym przykładem takiej wygranej jest ta z 5 marca 2020 r. powiększona o 34 700 złotych PREMII. PREMIA doliczona została do podstawowej wygranej z tabeli, wynoszącej w tym konkretnym przypadku 250 złotych. Tym samym szczęśliwiec łącznie wygrał aż 34 950 zł. Aby nie ominąć losowania z PREMIĄ, warto zawierać zakłady od razu na więcej losowań – można zagrać nawet na 50 kolejnych.

Ty też graj baw się dobrze z Szybkim 600!

600 zł co tydzień
przez rok + PREMIA zł
Losowanie za:
Zagraj