Podejmijcie wyzwanie #LOTTOBargielChallenge

1 lipca 2020

Obserwujcie profil LOTTO – radość wygrywania na FB. Dziś ruszył projekt #LOTTOBargielChallenge. Podejmijcie wyzwanie. Przykład Andrzeja pokazuje, że jeśli mocno wierzymy w marzenia, to znajdujemy drogę, by je zrealizować.

Przed Wami 6 tygodni wyzwań, które rzucać będzie nasz ambasador Andrzej Bargiel! Każdego tygodnia tematycznie związane będą z jedną z wartości: wytrzymałością, odpowiedzialnością, aktywnością, wiedzą, siłą i szybkością, które są wspólne dla nas i dla Andrzeja. W każdym etapie nagrodzimy 6 osób, które najkreatywniej wykonają zadania!

Konkursowi towarzyszy akcja specjalna, w której za pośrednictwem Fundacja LOTTO przekażemy po 20 000 zł na zakup sprzętu sportowego 6 organizacjom związanym z aktywnością fizyczną.

Pierwsze wyzwanie dotyczy wytrzymałości. Buduje się ją dzięki motywacji, konsekwencji i systematyczności. Jest jedną z podstawowych cech niezbędnych do uprawiania sportów ekstremalnych. Andrzej Bargiel wie o tym najlepiej! Waszym pierwszym zadaniem jest udokumentowanie w formie filmu jak pokonujecie 100 schodów. Możecie nagrać go samodzielnie telefonem lub poprosić bliską Wam osobę. Film dodajcie pod tym postem w komentarzu. Film nie musi ukazywać całości wykonania zadania a jedynie być potwierdzeniem, że podjęliście wyzwanie od Andrzeja.

Do filmu należy dodać komentarz z odpowiedzią na zadanie konkursowe. Chcemy poznać Wasz przepis na życiowy sukces, którego głównym składnikiem jest wytrzymałość. W kreatywny sposób opowiedzcie co jest Waszym największym osiągnięciem, do którego doszliście dzięki ciężkiej pracy i uporowi. Dodajcie również hasztag #LOTTOBargielChallenge. Pamiętajcie, że jest to warunek wzięcia udziału w konkursie i walki o nagrody!

Nagrodami w każdym etapie konkursu są e-karty podarunkowe do sklepów Decathlon o wartości 600 zł, które można wykorzystać także w sklepie internetowym. Osoby, które wezmą udział we wszystkich 6 wyzwaniach, będą mogły powalczyć o nagrodę specjalną,  2 000 zł w formie przelewu na konto! W ostatnim etapie konkursu otrzymają dodatkowe finałowe pytanie konkursowe.

O Andrzeju Bargielu. Największą radość dają mu narty. Po to wspina się na najwyższe góry świata, by z nich zjechać. Andrzej Bargiel to pierwszy człowiek na świecie, który zjechał na nartach z wierzchołków K2 i Broad Peak. Od wielu lat w spełnianiu ambitnych marzeń towarzyszy mu marka LOTTO.

Regulamin