PONAD 96 MLN ZŁ! Wielka wygrana w Eurojackpot w Polsce!

12 września 2020

To musiał być wymarzony piątkowy wieczór dla jednego z naszych graczy! Po wczorajszym losowaniu Eurojackpot stał się on bowiem właścicielem kuponu wartego dokładnie 96 805 666,90 zł! 

Wygrana padła w jednej z miejscowości powiatu pruszkowskiego w województwie mazowieckim. Ze względu na bezpieczeństwo posiadacza kuponu, wartego ponad 96 mln zł, nie podajemy dokładnej lokalizacji zawarcia zakładu. Możemy jednak zdradzić, że do wygrania tak ogromnych pieniędzy wystarczyło zawarcie jednego zakładu na chybił trafił! Przypomnijmy liczby wylosowane 11 września w Eurojackpot: 2, 5, 24, 43, 45 oraz 4, 10. Serdecznie gratulujemy! 

Wczorajsza główna wygrana w Eurojackpot odnotowana w Polsce, to nie tylko druga wygrana I stopnia w naszym kraju w tej grze, ale także druga pod względem wysokości wygranych w historii gier liczbowych w Polsce! Przypomnijmy, że 10 maja 2019 roku padł w naszym kraju absolutny rekord w grze Eurojackpot – 193 396 500,00 zł trafione zostało w punkcie sprzedaży LOTTO w powiecie piotrkowskim w województwie łódzkim.  

Warto podkreślić, że kilka dni temu Eurojackpot obchodził swój jubileusz. Gra dostępna jest w Polsce od 9 września 2017 roku, a pierwsze losowanie z udziałem polskich graczy odbyło się 15 września 2017 roku. W Eurojackpot można także grać przez internet oraz aplikację mobilną. 

Zapraszamy do zapoznania się z tabelą wygranych, dostępną tutaj

Przypominamy, że 10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO przekazywane jest na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Zagrać możemy na www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej.