Premiera Szybkiego 600 online – graj dziś!

4 maja 2020

Od dziś w Szybkie 600 zagrasz na stronie lotto.pl i przez aplikację mobilną. Koniecznie zagraj dziś! Śmiało, prosto, szybko – testuj szczęście z kanapy, fotela, leżaka na balkonie. Z komputera i tabletu, ze smartfona i iPhona. W ciągu dnia, nad ranem i późnym wieczorem. Tak, jak Ci pasuje.

Ciekawe, kto pierwszy będzie cieszył się z szybkiej wygranej online - 600 zł co tydzień przez rok
A ze zwiększoną stawką nawet 6000 zł co tydzień przez rok! Dzięki losowaniom co 4 minuty, masz 260 szans dziennie, by dowiedzieć się, czy to właśnie Ty. Wejdź do gry na lotto.pl!

Wiemy, że wielu z Was nie mogło się już doczekać Szybkiego 600 online – oto jest! Zapraszamy do gry! A jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać online w gry LOTTO - premiera Szybkiego 600 to dobry moment, by spróbować. To równie proste, jak w punktach sprzedaży.

W grze występuje pięć stopni wygranych. Wystarczy trafić dwie liczby, by wygrać. A główna wygrana to 600 zł co tydzień przez rok. Ze zwiększoną stawką to nawet 6000 zł wypłacane co tydzień przez cały rok.

Wielką atrakcją gry jest też dodatkowa premia, która może być doliczona losowo do jednego z pięciu stopni wygranych. I to bez żadnej dodatkowej opłaty!

JAK GRAĆ ONLINE W SZYBKIE 600?

Nic prostszego. Po prostu wytypuj 6 z 32 liczb. Jeden zakład kosztuje 2 zł. Graj na chybił trafił lub wpisz swoje szczęśliwe liczby. Możesz też wykorzystać swoje ulubione lub ostatnie kupony.

Wybierz stawkę. Graj za stawkę podstawową lub jej wielokrotność (od x2 do x10). Im wyższa stawka, tym wyższa wygrana. Grając ze stawką x10, możesz wygrać nawet 6000 zł wypłacane co tydzień przez rok!

Graj na wiele losowań. Aby dać losowi więcej szans na wygraną, zagraj od razu na więcej losowań - od 2 do nawet 50 kolejnych.

Rozpoczynasz wyścig po Szybkie 600 co tydzień przez rok. Gotowy? Na start! Powodzenia i szybkich wygranych! 

600 zł co tydzień
przez rok + PREMIA 0 zł
Losowanie za:
Zagraj