Promocja w Multi Multi

27 October 2021

Rusza niesamowita trzydniowa promocja na 8 liczb w Multi Multi i Multi Multi Plus!

Od 28 do 30 października w wariancie gry na 8 skreśleń do zgarnięcia jest aż o 50% więcej niż zwykle! W tej promocji cena zakładu się nie zmienia, za to wielkość wygranej już tak! Jedyne co musisz zrobić, to zawrzeć zakład na 8 liczb. Zdecyduj - w kolekturze, online czy w aplikacji mobilnej. Przy trafnym typowaniu wszystkich 8 z 8 liczb, zamiast 22 000 zł gwarantujemy 33 000 zł. Jeśli wybierzesz opcję z Plusem, to wygrana ze 130 000 zł wzrośnie aż do 195 000 zł. Podobnie wygrane niższych stopni.

Promocja także online

W piątek 29 października przypada Dzień Internetu. Naszym zdaniem internet jest genialnym wynalazkiem. Powstał właśnie po to, byś mógł zagrać w Multi Multi i inne gry LOTTO bez wychodzenia z domu! Jeśli tylko masz dostęp do sieci, wypróbuj tego dnia grę online.

Wygrane na 8 liczb

W poprzedniej promocji na 8 liczb, w dniach 6-9 października, padły 4 promocyjne główne wygrane w Multi Multi!

Ćwierć wieku z Multi Multi

Multi Multi to niewątpliwie jedna z najbardziej znanych gier LOTTO, dostępna w ofercie już od ponad 25 lat! W tej grze jest całe mnóstwo sposobów na wygraną, więc każdy może odnaleźć swój własny. Gracz decyduje, czy próbuje trafić jedną, dwie, trzy, cztery czy nawet dziesięć liczb. Im więcej, tym gra o większe wygrane. Tym samym to on określa, jaka wygrana go interesuje: kilka, kilkaset tysięcy, czy nawet 25 000 000 złotych, co jest maksymalną kwotą do wygrania w tej grze - w opcji z Plusem i stawką x10.

Graj w punktach LOTTO i na lotto.pl.

Promocyjna tabela wygranych w Multi Multi obowiązująca od 28 do 30 października 2021 r.

Już dziś nawet
Losowanie za:
Zagraj