Świętujemy kaskadowo. Po 250 000 zł w Słupsku i Częstochowie!

12 listopada 2020

Wczoraj świętowała cała Polska. Nawet Kaskada wpisała się w ten radosny nastrój. W tym tygodniu świętujemy już drugą główną wygraną w Kaskadzie!

W środę 11 listopada przy ul. Irzykowskiego w Częstochowie padła nagroda I stopnia: 250 000 zł. Dwa dni wcześniej, w poniedziałek 9 listopada, 250 000 zł zdobył grający w tę grę w Słupsku przy ul. 3 Maja. W jednym tygodniu mamy więc po ćwierć miliona na południu i na północy Polski.

Ten tydzień jeszcze się nie skończył - trzymamy kciuki za kaskadowe wygrane także na wschodzie i zachodzie kraju! 250 000 zł byłoby całkiem niezłym doładowaniem Twojego budżetu, prawda? Ty także możesz wygrać ćwierć miliona za trafienie 12 wylosowanych liczb.

Pomyśl też o wygranych niższych stopni. Za 11 trafień otrzymasz 1 000 zł. Takie kwoty padają w naszej grze statystycznie aż siedem razy każdego dnia! A każda z nich jest powodem do świętowania dla kolejnych graczy w małych i dużych miejscowościach w całym kraju. Całkiem łatwo jest wygrać w Kaskadzie.

Jak świętować, to pozytywnie. Spróbuj więc szczęścia – w punktach LOTTO i online. I niech zaleje Cię Kaskada pozytywnych zdarzeń! 

Już dzisiaj nawet 250 000 zł
Losowanie za:
Zagraj