Taka PREMIA należy się każdemu!

24 lutego 2021

To jest zdrapka z efektem wow! Kolorowa, mieniąca się i błyszcząca. Efekty kolorystyczne wykorzystane na tej zdrapce sprawią, że przykuje ona wzrok każdego z Was.

premia.png

To jest zdrapka z wygranymi WOW! Taka PREMIA 0569 należy się każdemu! W punktach LOTTO już od 25 lutego czeka na Was aż 6 głównych wygranych po 150 000 zł!

TS Premia 0569 comp.jpg

Zasady „premiowania” – czyli co do wygrania:

  • 6 głównych wygranych po 150 000 zł,

  • 18 wygranych II stopnia po 4 000 zł,

  • 750 wygranych III stopnia po 300 zł,

  • wiele innych atrakcyjnych wygranych niższych stopni.

Zasady gry są bardzo proste: Zdrap pola gry. Jeżeli w danej grze znajdziesz dwa identyczne symbole, wygrywasz kwotę przypisaną do tej gry. Jeżeli w danej grze znajdziesz trzy identyczne symbole przypisaną wygraną mnożysz x 2. Wygrane sumują się.

A szansa na jakąkolwiek wygraną wysoka, oj wysoka! 1:3,86

Drap, kasa wpada!

Marzec i kwiecień 2021 to same mocne i atrakcyjne NOWOŚCI. Naprawdę można być słodkim jak PLASTER MIODU i mieć PENSJĘ BANKIERA.

Można też, będąc NA TROPIE KASY, znaleźć DOLARY i kupić DIAMENTY oraz podarować je JUBILOTCE! W kwietniu powiedz wszystkim KASA KASA – i niech kasa wpada.

Na dobry początek jednak PREMIA dla każdego i to już od 25 lutego!

Obszar roboczy 7.png

To krótka zapowiedź tego, co będzie się działo w najbliższym czasie. Marcowe zdrapkowe NOWOŚCI Was zaskoczą. Każda inna, każda fajna, każda dla Was!

Na wiosnę, na nowe marzenia miliony w zdrapkach! Zobacz, w których zdrapkach można drapnąć miliony!

miliony.png

Od początku roku wypłaciliśmy wygrane w Zdrapkach w wysokości ponad 140 mln. złotych. Gratulujemy i zapraszamy do punktów LOTTO! Aktualne informacje o wszystkich produktach znajdziesz zawsze na lotto.pl/zdrapki.

Już w piątek 100 000 000 zł
Losowanie za:
Zagraj