Te Znaczki mogą być warte nawet milion złotych!

8 lutego 2021

Poznaj Znaczki, dzięki którym możesz się wzbogacić – i to nawet o milion złotych! Już dziś zagraj w nową Gierkę od LOTTO! Odkrywaj szczęśliwe symbole i odbieraj wygrane.

Znaczki

Dziś mamy miłą niespodziankę specjalnie dla fanów Gierek. Przygotowaliśmy kolejną propozycję: Znaczki.

Już teraz dzięki Znaczkom możesz wygrać duże pieniądze! Wybierz odpowiednią stawkę i ciesz się grą. Pamiętaj, że wyższa stawka, to wyższe prawdopodobieństwo wygranej.

Odkrywaj szczęśliwe symbole. Do odkrycia jest ich łącznie 15. Na jednym losie masz 5 rozdań kart z 3 symbolami w każdym rozdaniu, które wyświetlać się będą na planszy gry. Jeśli odkryty w trakcie rozdania symbol pokryje się z planszą, zostanie on podświetlony kolorem. Aby otrzymać wygraną, 4 symbole muszą zostać połączone na planszy: pionowo, poziomo lub ukośnie.

Poznaj wszystkie GIERKI od LOTTO

Każda Gierka ma swój indywidualny styl rozgrywki, by każdy gracz mógł znaleźć zabawę odpowiednią dla siebie.

Gierkomilioner ze STATKÓW

Wielką Waszą sympatią cieszą się Statki. Być może dlatego, że to dzięki nim pojawił się pierwszy Gierkomilioner! Dokładnie 25 grudnia 2020 roku, kapitan zwycięskiego losu Statków, przepłynął 15 pól i dotarł bezpiecznie do brzegu, przy którym znajdowała się skrzynia z główna wygraną: 1 000 000 zł.

Od momentu premiery gracze już kilkukrotnie wygrywali główne nagrody w różnych stawkach. Wszystkie wygrane w Gierkach trafiają od razu na e-portfel gracza, w związku z tym grający nie muszą odbierać wygranych w oddziałach.

Graj teraz

Gierki to internetowe loterie pieniężne. Mechanizm działania jest dość prosty. Na początku wybieramy Gierkę, która nas zainteresuje, następnie jedną z dostępnych stawek (w przedziale od 1 do 20 zł) i klikamy: GRAJ.

Wielkim plusem Gierek jest brak konieczności czekania na losowanie. Tu wynik poznajemy po kilkunastu lub kilkudziesięciu sekundach od momentu rozpoczęcia rozrywki. Co więcej, grać możemy 7 dni w tygodniu i przez 24 godziny. Graj teraz!

Co 4 minuty nawet 2 000 000 zł
Losowanie za:
Zagraj