Super Linie (NOWOŚĆ)
Ekstra Pensja (Zdrapka)
Zodiak (Strona Zdrapek)

Skan dowodu nie jest już niezbędny!

18 September 2020

To bardzo dobra wiadomość dla nowych graczy LOTTO. By zarejestrować się do strefy LOTTO i grać, wystarczy zarejestrować się przez moje ID. Nie potrzebujesz skanu dowodu, żeby zagrać online, jeśli masz konto w jednym ze współpracujących banków. 

Jeśli masz konto w PKO BP, Inteligo, Pekao SA, ING lub w Banku Spółdzielczym, zarejestruj się teraz przez moje ID. Moje ID służy do zdalnego potwierdzania tożsamości. W bezpieczny sposób zweryfikuje Twoje dane za pomocą bankowości elektronicznej.

Nowa forma rejestracji to wygoda i duża oszczędność czasu. Nie wymaga od Ciebie kolejnej weryfikacji tożsamości, bo ten proces przeszedłeś już, zakładając konto osobiste w banku. Nie ma więc potrzeby wykonywania zdjęć lub skanowania dokumentu tożsamości.

Wiemy, że to wygodna dla graczy forma, dlatego pracujemy nad rozszerzeniem listy współpracujących banków w możliwie najkrótszym czasie. Jeśli Twojego banku jeszcze nie ma na naszej liście, nadal możesz zarejestrować się przez nasz formularz.

Jesteśmy pierwszym przedstawicielem polskiego rynku gier losowych, który udostępnił taką formę rejestracji dla klientów. Rozwiązanie to znacie już dobrze z branży medycznej czy ubezpieczeniowej.

Usługę moje ID dostarcza zaufany partner, Krajowa Izba Rozliczeniowa. We współpracy z KIR podsumowaliśmy pierwsze na rynku gier online wdrożenie narzędzia moje ID. Widzimy, że rozwiązanie trafiło w Wasze oczekiwania. W sierpniu aż 87 proc. rejestracji na lotto.pl dokonało się tą metodą.

Dołącz do graczy online. Graj na lotto.pl!