WIELKA KASA - wielkie szczęście

16 września 2020

Być bogatym! W jeden dzień wzbogacić się aż o pół miliona złotych! Taka kasa to marzenie każdego. Idąc do punktu LOTTO należy przygotować się na wszystko. Na główną wygraną w najnowszej zdrapce WIELKA KASA także. Prawdopodobieństwo, że pół miliona trafi właśnie do Ciebie, jest takie samo, jak u każdego innego gracza. Duże i małe wygrane padają codziennie. Wygrana wyższego stopnia - w tym ta główna - może przydarzyć się również Tobie. O ile zagrasz, rzecz jasna!

WIELKA KASA  0547 to kolejna zdrapkowa propozycja, wobec której nie można przejść obojętnie – bardzo widoczny tytuł zdrapki już pozwala zwizualizować sobie jakie pieniądze kryją się po zdrapaniu zdrapki. Powodzenia!

Już 17 września debiut tej najnowszej loterii pieniężnej w punktach LOTTO. W oczekiwaniu na ten dzień zobaczcie już teraz, jakie wygrane są do zgarnięcia: 

  • 2 wygrane I stopnia po 500 000 zł

  • 12 wygranych II stopnia po 10 000 zł

  • 160 wygranych III stopnia po 1 000 zł

  • 1 400 wygranych IV stopnia po 200 zł

i bogactwo wygranych kolejnych stopni  

Pula na wygrane to aż 23 960 000 zł. Do zobaczenia, do jutra w punktach sprzedaży LOTTO!

Wielka Kasa 0547.jpg

Miło nam poinformować, że od początku roku na wygrane w zdrapkach wypłaciliśmy Wam ogromne kwoty! Ponad pięćset osiemdziesiąt osiem milionów czterysta tysięcy złotych!
Tak! Taka kasa wpada w zdrapkach! Gratulujemy!