Znów jest szansa, by wygrać w DUŻYM LOTKU!

8 września 2021

9 września i DUŻY LOTEK - tej zdrapki nie wolno przegapić. Zrobi się trochę retro, trochę sentymentalnie, wrócą wspomnienia. Nazwa Duży Lotek brzmi znajomo. Ta gra, poprzednik Lotto, to ważna karta w 65-letniej historii Totalizatora Sportowego. Ileż tam padło wygranych, ilu narodziło się milionerów!

Teraz DUŻY LOTEK to całkiem nowa tym razem zdrapkowa historia!

TS Duzy Lotek 0595 covered-01.png

Znów masz szansę, by wygrać w DUŻYM LOTKU. 9  września zadebiutuje zdrapka nawiązująca do dobrze znanej Wam gry. Znów rozdawać będziemy fantastyczne wygrane w pięknych wysokościach a pula na wygrane liczona jest w dziesiątkach milionów a konkretnie wynosi 21 625 000 zł!

Można powspominać… i można dużo wygrać!

zdrap DL.png

Do wygrania w zdrapce DUŻY LOTEK

  • 5 głównych wygranych po 150 000 zł,

  • 1 000 wygranych II stopnia po 500 zł,

  • 9 500 wygranych III stopnia po 100 zł,

  • wiele innych atrakcyjnych wygranych niższych stopni.

Już od 65 lat wygrywacie dziesiątki, setki i miliony złotych z Totalizatorem Sportowym. Także w Zdrapkach! W jubileuszowym roku koniecznie sięgnijcie po zdrapki JUBILOTKA DUŻY LOTEK oraz po zdrapki, które mogą uczynić Was milionerami!

nowe miliony.jpg

Sprawdźmy, jak sprzyjało Wam szczęście w ostatnich miesiącach. Było optymistycznie i dynamicznie. Od początku roku na wygrane w Zdrapkach, na realizację Waszych marzeń, wypłaciliśmy już ponad 680 milionów złotych! Wszystkim gratulujemy wygranych i zapraszamy po więcej do punktów LOTTO. Aktualne informacje o wszystkich zdrapkach znajdziecie jak zawsze na lotto.pl/zdrapki.

Już dzisiaj nawet 250 000 zł
Losowanie za:
Zagraj