Do końca LOTERIADY LOTTO zostało już tylko kilka dni! Poznajcie pierwszych zwycięzców!

26 sierpnia 2020

Jak mówi przysłowie – wszystko co dobre, szybko się kończy. Kończą się wakacje i Wasza ulubiona LOTERIADA LOTTO również jest na finiszu. Macie jednak jeszcze kilka dni na zdobycie atrakcyjnych nagród! Do wygrania są samochody hybrydowe – Fiat 500, Thermomixy, elektryczne rowery, laptopy gamingowe, telefony, głośniki bezprzewodowe, karty Sodexo i co najważniejsze… milion zakładów w Waszej ulubionej grze Lotto! 

Niektórym już dopisało szczęście! W pierwszym losowaniu nagród Pani Izabela z Zawiercia wygrała laptopa, Pan Piotr z Gdańska wygrał Thermomix, który podaruje żonie, Pan Mirosław z Warszawy będzie jeździł po Bulwarach nad Wisłą rowerem elektrycznym. Prawdziwym szczęściarzem okazał się Pan Mateusz z Sułkowic, który na kolejne wakacje pojedzie Fiatem 500! 

Dla przypomnienia, w tegorocznej LOTERIADZIE do wygrania jest ponad 1000 niezwykłych nagród oraz dodatkowo MILION zakładów Lotto! By wejść do świata niezwykłej LOTERIADY, wystarczy minimum 6 zł wydane na dowolny produkt LOTTO w punkcie sprzedaży lub na www.gry.lotto.pl. A jest w czym wybierać, prawda? 

LOTERIADA trwa do 31 sierpnia 2020 r.  Szczegóły i regulamin na www.loteriada.pl

Organizatorem loterii jest Totalizator Sportowy sp. z o.o., ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa.