W Lotterii Świątecznej aż 5 MILIONÓW szans na miliony złotych

27 listopada 2020

W tym roku worek Świętego Mikołaja zdaje się nie mieć dna! Łapcie aż 5 MILIONÓW zakładów Lotto oraz ponad pół tysiąca fantastycznych nagród. 

Ruszyła wielka Lotteria Świąteczna LOTTO! Z wielkim rozmachem spełniamy w niej marzenia i rozdajemy ogromną ilość wyjątkowych nagród. To nie wszystko. Każdy z 5 MILIONÓW zakładów, które przygotowaliśmy dla Was, stwarza dodatkową szansę na kolejną, nawet wielomilionową wygraną w grze Lotto.

Takiego wysypu nagród jeszcze nie było!

Toyoty, iRoboty, smartfony, cenne bony! Łącznie ponad 500 nagród rzeczowych! W tym roku prezentów nie zabraknie. Nie pytamy, kto był grzeczny. Puść teraz wodze fantazji i pomyśl o wymarzonym prezencie na gwiazdkę… I już widzisz siebie w nowej Toyocie Yaris w drodze po pachnącą choinkę. Twój dom na święta posprząta za Ciebie iRobot Roomba s9. Życzenia złożysz przez smartfon Sony Xperia 5 II, a za biżuterię YES zapłacisz bonem upominkowym o wartości 300 zł.

Kupując dowolny  produkt LOTTO za minimum 6 zł odbierasz kupon z kodem promocyjnym. Rejestrując go na indywidualnym koncie na lotteriaswiateczna.pl, weźmiesz udział w losowaniach atrakcyjnych nagród.

Co za rozmach! Aż 5 MILIONÓW SZANS, by stać się Lottomilionerem

Co zrobić, by dostać dodatkowy kupon z szansą na wielomilionową wygraną w grze Lotto? Gdy bierzesz udział w Lotterii oraz wybierasz w punktach LOTTO grę Lotto lub Lotto Plus w kwocie min. 6 zł, dodatkowo otrzymujesz szansę na jeden z 5 MILIONÓW zakładów gry Lotto!

Kupon tej gry daje Ci kolejną okazję, by dołączyć do klubu Lottomilionerów. Codziennie w tej grze padają dziesiątki większych i mniejszych wygranych, a najwyższe wygrane sięgają nawet powyżej 30 000 000 zł. Teraz w Lotterii Świątecznej masz okazję, by dołączyć do listy  zwycięzców.

Do LOTTO już-już! Nagrody tuż-tuż!

W te święta chcemy podarować Wam prawdziwą radość wygrywania! Co zrobić, by cieszyć się jedną z gwiazdkowych nagród? Warto zagrać między 26 listopada a 31 grudnia 2020 r. w punktach LOTTO i na lotto.pl. Szczegóły i regulamin na lotteriaswiateczna.pl

KV_LOTTERIA ŚWIĄTECZNA.jpg