Cyferki (Strona Gierek)
Gierki 120 mln (Strona Gierek)
Gierki – świat emocji

Dynamika i zero nudy. Częste wygrane bez czekania. Akcja, dźwięk i kolor. Poczujesz to. W świecie odLOTTOwych Gierek wszystko dzieje się tu i teraz. Tu jest moc - moc emocji!

Przeżyj te emocjonujące chwile już dziś! Gierki to duży wybór nowych loterii ze świata LOTTO. Testuj je wszystkie. Sprawdzaj nowości. Rodzina Gierek wciąż się powiększa – nie przegap kolejnego debiutu i zagraj jako pierwszy.

Możesz płynnie przechodzić od jednej Gierki do drugiej. Decydujesz samodzielnie, w jakiej kolejności chcesz je poznawać. Każda z Gierek jest niepowtarzalna. Zdążysz zagrać we wszystkie - pojedyncza gra trwa od kilku do kilkudziesięciu sekund.

Jeszcze Cię tu nie ma? Śmiało - klikaj, graj, wygrywaj! To proste: na lotto.pl wybierasz Gierkę, stawkę i klikasz GRAJ, a wynik poznajesz od razu. Grać możesz w każdej chwili. Także teraz!

Jak grać?
hand
1. Witaj w świecie odLOTTOwych Gierek

Szybko, wesoło i z zyskiem! Tak się bawi w Gierki. Kto jeszcze nie próbował? Dołączajcie!! Każda Gierka ma swój indywidualny styl rozgrywki, by każdy gracz mógł znaleźć zabawę odpowiednią dla siebie.

Natychmiastowy wynik. Tu grasz i natychmiast wiesz, czy i ile wygrałeś! Jeśli nie lubisz czekać na wynik losowania, to z pewnością pokochasz Gierki.

Proste zasady. Zasady Gierek są bardzo proste, a jeśli nie jesteś w 100% pewien, co robić, przy każdej z nich znajdziesz instrukcję, jak zagrać. Wynik gry jest losowy. Poznajesz go natychmiast po zakończeniu danej gry. W Gierkach nie ma typowych dla gier losowań.

glob-marker
2. Graj i wygrywaj w każdej chwili
Gierki dostępne są przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Grać i wygrywać możesz w dowolnym miejscu i w każdej chwili. Jadąc autobusem, siedząc na kanapie, idąc na spacer - zagraj przy okazji w Gierki. Wpuść trochę przygody w swoje życie. Z odLOTTOwymi Gierkami zwykłe chwile staną się ciekawsze i barwniejsze. Co więcej, chwila relaksu z Gierkami może oznaczać duże i małe wygrane.
circus
3. Grasz na lotto.pl
Gierki dostępne są online - non stop z każdego miejsca w Polsce - na lotto.pl, w wersji desktopowej oraz mobilnej. Zaloguj się lub zarejestruj na lotto.pl, by zagrać już teraz. Klikasz i wygrywasz w tempie błyskawicy. Palce na klawiaturę!
pile-of-coins
4. Sam wybierasz stawkę gry
Przed rozpoczęciem rozgrywki wybierasz stawkę. To proste. Stawka ma wpływ na wysokość wygranej. Określ, za ile i o ile chcesz grać. Koszt jednego losu to od 1 do 30 zł.
arms
5. Grasz nawet o 1 000 000 zł
Śmiało klikaj i wygrywaj. W Gierkach istnieją różne stopnie i kwoty wygranych. Od kilku złotych nawet do miliona złotych. Tu wygrane padają naprawdę często. Wypłaty w Gierkach gwarantuje Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO. Trafią prosto na Twoje e-konto. Środki z wygranych przypisywane są do Twojego konta gracza, które następnie możesz wypłacić na swój rachunek bankowy. I to niezależnie od wysokości wygranych.
Poznaj wszystkie odLOTTOWE GIERKI
 • Wyciśnij kasę z OWOCKÓW
 • Ruszaj po skarby na STATKACH
 • O złote jajka poproś KURKI
 • Zakreślaj szczęśliwe kwoty w KRZYŻÓWKACH
 • Zbieraj szczęśliwe MONETKI
 • Kolekcjonuj cenne ZNACZKI
 • Śmiało rzuć KOSTKI
 • Sięgnij po cenne SZTABKI
 • Sprawdź, co kryją SKRZYNKI
 • Gromadź drogocenne KAMYKI
 • Łap szczęście w SIÓDEMKACH
 • Poznaj wszystkie EMOTKI

A to dopiero początek, bo Gierki w szalonym tempie rozkręcają się dla Was! Warto być na bieżąco z Gierkami.

Klikaj, graj i wygrywaj!