Zobacz jak grać w Multi Multi

Jak grać w Multi Multi

1

Sam zdecyduj, o ile grasz! Za 2,5 zł wchodzisz do gry!

2

Zdecyduj, ile liczb typujesz w zakładach - od 1 do 10 liczb. Losowanych jest 20 liczb. Im więcej liczb, tym wyższa możliwa wygrana.

3

Wytypuj swoje liczby z zakresu od 1 do 80.

a)

Możesz wybrać je samodzielnie


b)

bądź zagrać na chybił trafił
zarówno w punkcie sprzedaży, jak i online

4

Dodaj grę z Plusem za 2,5 zł, by grać o dużo większe wygrane i zwiększyć szanse! Plusem jest zawsze dwudziesta wylosowana liczba. Trafiając Plusa, zawsze wygrywasz!

5

Zwiększ wygraną, zwiększając stawkę (od x2 do x10). Z Plusem i stawką x10 możesz wygrać nawet 25 000 000 złotych.

6

Grasz w punkcie LOTTO?
Dodaj Super Szansę za 2 zł i graj o 2 miliony!

Zobacz, o co chodzi
 w Super Szansie >
7

Załóż subskrypcję online. Twój kupon będzie brał udział w kolejnych losowaniach aż do jej zakończenia.

8

Graj od 1 do 14 lub na 28 kolejnych losowań.

9

Sprawdź wyniki i ciesz się  wygraną.
Losowania odbywają się codziennie o godz. 14.00 i 21:50. Wyniki sprawdzaj gdzie chcesz i kiedy chcesz! Grając online, otrzymasz powiadomienie o wygranej i znajdziesz ją na swoim koncie gracza.

10

Zachowaj kupon.
To jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Jeśli grasz online dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza.

11

Przywiązałeś się do swoich szczęśliwych liczb? Zagraj nimi ponownie.
Wystarczy, że podasz poprzedni kupon sprzedawcy i otrzymasz nowy – z tymi samymi opcjami i liczbami, ale na nowe losowania. Obowiązuje dla kuponów nie starszych niż 90 dni. Grając online możesz ponowić swój poprzedni kupon kilkoma kliknięciami.

Więcej o zasadach gry w Multi Multi

 1. Idź do punktu LOTTO, wejdź na lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej LOTTO

  Wykaż się sprytem i w Multi Multi znajdź swój własny sposób na wygraną. Zakład Multi Multi kosztuje 2,5 zł.

 2. Wybierz, ile liczb typujesz w zakładzie (od 1 do 10)

  ​​​Mnogość opcji i elastyczność w Multi Multi wynika z tego, że możesz wytypować od 1 do 10 liczb w zakładzie, podczas gdy w grze losowanych jest 20 liczb z 80. Im więcej liczb typujesz, tym o więcej grasz - ale cena zakładu nie zmienia się wraz z ilością typowanych liczb. Liczby możesz zaznaczyć samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił - zarówno w punkcie LOTTO, jak i online.

  • Zapisz swoje ulubione i ostatnio zagrane kupony online, by do nich wracać.

 3. Dodaj grę z Plusem

  Bądź sprytny i zwiększ swoje szanse oraz wysokość wygranej! Wystarczy, że poprosisz o to sprzedawcę, sam zaznaczysz pole na blankiecie lub wybierzesz opcję gry z Plusem online. Dodanie Plusa kosztuje 2,5 zł.

  • Plusem jest zawsze dwudziesta, czyli ostatnia wylosowana liczba. Gdy znajdzie się ona wśród wytypowanych przez Ciebie liczb w zakładzie zawartym z opcją Plus, wygrywasz!

 4. Ustal wysokość stawki

  Podstawową stawkę możesz zwielokrotnić od x2 do x10, dzięki czemu, gdy trafisz,  wygrasz znacznie więcej ! Czeka na Ciebie nawet 25 mln zł przy grze ze stawką x10 i opcją Plus. Opłata za zakład rośnie wraz ze stawką. ​

 5. Graj na wiele losowań

  Chcesz pozostać w grze na dłużej? W takim razie wybierz grę na od 2 do 14 lub 28 kolejnych losowań.

  • W wersji online możesz też wybrać opcję subskrypcji. Wtedy Twój kupon będzie brał udział w kolejnych losowaniach aż do jej zakończenia.​

 6. Dodaj Super Szansę za 2 zł

  A co powiesz na grę o dodatkowe 2 000 000 zł w tym losowaniu? Grając w punkcie LOTTO, zaznacz odpowiednie pole na blankiecie lub poproś sprzedawcę o Super Szansę.

 7. Zachowaj kupon

  To Twój jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Pilnuj go jak oka w głowie.​

  • W online i aplikacji nic nie zginie. Tu dowodem udziału jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza.​

 8. Sprawdź, czy wygrałeś

  Emocje związane z losowaniem i sprawdzaniem liczb są najlepsze. Ciesz się nimi, gdzie tylko możesz! Wyniki są zawsze dostępne na lotto.pl, aplikacjach LOTTO i m.LOTTO, punktach sprzedaży i pod numerem infolinii 801 450 450.​

  • Jeśli grałeś online, dostaniesz powiadomienie o wygranej, a informacja o niej zostanie zapisana na Twoim koncie gracza.​

 9. Zagraj jeszcze raz tymi samymi liczbami!

  Przywiązałeś się do swoich szczęśliwych liczb? Zagraj nimi ponownie. Wystarczy, że podasz poprzedni kupon sprzedawcy i otrzymasz nowy – z tymi samymi opcjami i liczbami, ale na nowe losowania. Obowiązuje dla kuponów nie starszych niż 90 dni.​

  • Grając online możesz ponowić swój poprzedni kupon kilkoma kliknięciami​

Uwaga! Informacja o zawieraniu zakładów gier liczbowych na kwotę równą 8000 złotych lub większą w punktach sprzedaży.

Działając na podstawie ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz.U. z 2019 poz. 1115), Totalizator Sportowy informuje, iż w punktach sprzedaży zawieranie zakładów gier liczbowych na kwotę równą lub większą niż 8000 zł na jednym kuponie może się odbywać wyłącznie w Oddziałach Totalizatora Sportowego ze względu na ustawową konieczność identyfikacji i weryfikacji klienta. Adresy Oddziałów Totalizatora Sportowego można znaleźć tutaj.

Zapraszamy również do zawierania zakładów przez Internet na stronie www.gry.lotto.pl.

Jak grać w Multi Multi online?

130 000,00 zł

20 października 2021

Olsztyn

Metalowa 2

130 000,00 zł

19 października 2021

Tarnobrzeg

Kwiatkowskiego 8

105 000,00 zł

14 października 2021

Zamość

Wyszyńskiego 13