Jak grać w Ekstra Pensję?

 1. Idź do punktu LOTTO, wejdź na gry.lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej LOTTO

  Marzy ci się pensja 5000 zł ot tak, co miesiąc, przez 20 lat? Wystarczy, że kupisz zakład Ekstra Pensji za 5 zł.

 2. Wybierz 5 liczb z 35 i 1 liczbę z 4

  Liczby możesz zaznaczyć samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił - zarówno w punkcie, jak i online.

  • Zapisz swoje ulubione liczby i ostatnio zagrane kupony online, by do nich wracać.

  • Grając blankietem w punkcie sprzedaży, możesz skreślić 5 z 35 liczb oraz nawet wszystkie 4 liczby z 4, tworząc 4 zakłady. Tym sposobem mocno zwiększysz szansę na główną wygraną.

  Grając z Ekstra Premią, uzyskujesz 8 zakładów – 4 Ekstra Pensji i 4 Ekstra Premii z tym samym zestawem 5 liczb z 35, ale różnymi liczbami z puli czterech. Wystarczy, że trafisz 5 z 35 liczb, a główna wygrana oraz 3 x wygrana II stopnia należą do Ciebie!

 3. Dodaj grę z Ekstra Premią za 1 zł

  Tak zyskasz dodatkową szansę na dużą, natychmiastową wygraną! Wystarczy, że poprosisz sprzedawcę o grę z Ekstra Premią , sam zaznaczysz pole na blankiecie lub wybierzesz tę opcję online.

  • Liczby z Twojego zakładu Ekstra Pensji wezmą udział w dodatkowym losowaniu 100 000 zł wypłacanych od razu.

 4. Wybierz rodzaj Ekstra Pensji i Ekstra Premii

  Istnieje prosty sposób, by wyciągnąć z gry o Ekstra Pensję jeszcze więcej. Wystarczy, że zwiększysz stawkę!

 5. Dodaj Super Szansę za 2 zł

  A co powiesz na grę o dodatkowe 2 000 000 zł w tym losowaniu? Grając w punkcie LOTTO, zaznacz odpowiednie pole na blankiecie lub poproś sprzedawcę o Super Szansę.

 6. Graj na wiele losowań

  Chcesz pozostać w grze na dłużej? W takim razie wybierz grę na od 2 do 8 kolejnych losowań.

  • W wersji online możesz też wybrać opcję subskrypcji. Wtedy Twój kupon będzie brał udział w kolejnych losowaniach tak długo, jak będziesz chciał.

 7. Zachowaj kupon

  To Twój jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Pilnuj go jak oka w głowie.

  • Online i w aplikacji nic nie zginie. Tu dowodem udziału jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza.

 8. Sprawdź czy wygrałeś

  Emocje związane z losowaniem i sprawdzaniem liczb są najlepsze. Ciesz się nimi, gdzie tylko możesz! Losowania Ekstra Pensji i Ekstra Premii odbywają się codziennie o godz. 21.40 i są transmitowane w TVP Info oraz na www.lotto.pl i Facebooku. Wyniki są zawsze dostępne na lotto.pl, w aplikacjach LOTTO i m.LOTTO, punktach sprzedaży i pod numerem infolinii 801 450 450.

  • Jeśli grałeś online, dostaniesz powiadomienie o wygranej, a informacja o niej zostanie zapisana na Twoim koncie gracza .

 9. Zagraj jeszcze raz tymi samymi liczbami!

  Przywiązałeś się do swoich szczęśliwych liczb? Zagraj nimi ponownie. Wystarczy, że podasz poprzedni kupon sprzedawcy i otrzymasz nowy – z tymi samymi opcjami i liczbami, ale na nowe losowania. Obowiązuje dla kuponów nie starszych niż 90 dni.

  • Grając online możesz ponowić swój poprzedni kupon kilkoma kliknięciami.

Uwaga! Informacja o zawieraniu zakładów gier liczbowych na kwotę równą 8000 złotych lub większą w punktach sprzedaży.

Działając na podstawie ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz.U. z 2019 poz. 1115), Totalizator Sportowy informuje, iż w punktach sprzedaży zawieranie zakładów gier liczbowych na kwotę równą lub większą niż 8000 zł na jednym kuponie może się odbywać wyłącznie w Oddziałach Totalizatora Sportowego ze względu na ustawową konieczność identyfikacji i weryfikacji klienta. Adresy Oddziałów Totalizatora Sportowego można znaleźć tutaj.

Zapraszamy również do zawierania zakładów przez Internet na stronie www.gry.lotto.pl.

Jak grać w Ekstra Pensję online?

5 000 zł miesięcznie
przez 20 lat

20 listopada 2020

Sochaczew

Pokoju 10

5 000 zł miesięcznie
przez 20 lat

19 listopada 2020

Kędzierzyn-Koźle

Kozielska 20

5 000 zł miesięcznie
przez 20 lat

9 listopada 2020

lotto.pl