• Keno Mnożnik (Podstrona)

Zobacz jak grać w Keno

Jak grać w Keno

1

Za 2 zł co 4 minuty masz szansę na wygraną!

2

Zdecyduj, ile liczb typujesz w zakładach - od 1 do 10 liczb. Losowanych jest 20 liczb. Im więcej liczb, tym wyższa wygrana.

3

Wytypuj swoje liczby z zakresu od 1 do 70.

a)

Możesz wybrać je samodzielnie


b)

bądź zagrać na chybił trafił
zarówno w punkcie sprzedaży, jak i online

4

Zagraj z Mnożnikiem, by wygrać więcej!
Dzięki grze z Mnożnikiem, Twoja wygrana może się zwiększyć o wylosowaną wartość Mnożnika – nawet dziesięciokrotnie! Losowanie Mnożnika przed każdym losowaniem wyników Keno!

5

Wygrana wciąż za mała? Zwiększ stawkę!
Możesz zwiększyć stawkę od x2 do x10 i grać o jeszcze więcej!

6

Graj nawet na 50 kolejnych losowań.

7

Zachowaj kupon.
To jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Jeśli grasz online dowodem udziału w grze jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza.

8

Sprawdź wyniki i ciesz się wygraną.
Codziennie odbywa się 261 losowań, które obejrzysz na monitorze w punkcie LOTTO. Wyniki sprawdzaj gdzie chcesz i kiedy chcesz! Grając online, otrzymasz powiadomienie o wygranej i znajdziesz ją na swoim koncie gracza.

9

Przywiązałeś się do swoich szczęśliwych liczb? Zagraj nimi ponownie.
Wystarczy, że podasz poprzedni kupon sprzedawcy i otrzymasz nowy – z tymi samymi opcjami i liczbami, ale na nowe losowania. Obowiązuje dla kuponów nie starszych niż 90 dni. Grając online możesz ponowić swój poprzedni kupon kilkoma kliknięciami.

Więcej o zasadach gry w Keno

 1. Idź do punktu LOTTO, wejdź na gry.lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej LOTTO

  Zakład kosztuje 2 zł.

 2. Wybierz od 1 do 10 liczb ze zbioru od 1 do 70

  Losowanych jest 20 z 70 liczb. Ty wybierasz od 1 do 10. Od tego, ile liczb wybierzesz, zależą szanse na wygraną i jej wysokość. Im więcej typowanych liczb, tym wyższa wygrana.

  Liczby możesz zaznaczyć samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił - zarówno w punkcie sprzedaży, jak i online.

  • Zapisz swoje ulubione liczby i ostatnio zagrane kupony online, by do nich wracać.

 3. NOWOŚĆ! Zagraj z Mnożnikiem, by wygrać więcej

  Przed każdym losowaniem wyników Keno losowany jest Mnożnik, który może wynieść x1, x2, x3, x4, x5, x10. Jeśli zagrasz z Mnożnikiem, swoją wygraną pomnóż przez wylosowaną wartość Mnożnika! Zakład Keno z Mnożnikiem kosztuje 4 zł.

 4. Wygrana wciąż za mała? Zwiększ stawkę

  By grać o jeszcze więcej, zwiększ stawkę (od x2 do x10). Co powiesz nawet na 20 000 000 zł wygranej? Tyle jest do zgarnięcia, jeśli tylko maksymalnie zwielokrotnisz stawkę i zagrasz z Mnożnikiem.

  • Na przykład grając za 2 zł i typując 10 liczb, możesz wygrać 200 000 zł. Zwiększając stawkę x10, grasz o 2 000 000 zł. Jeśli dodatkowo zagrasz z Mnożnikiem, a jego wartość w tym losowaniu wyniesie x10, wygrywasz 20 000 000 zł!

  Opłata za zakład Keno lub Keno z Mnożnikiem rośnie wraz ze stawką.

 5. Czujesz, że masz dobry dzień? Zagraj nawet na 50 kolejnych losowań! Zostań w grze!

  Codziennie odbywa się 261 losowań Keno. Każde 4 minuty daje szansę na wielką wygraną, dlatego warto zagrać od razu na więcej losowań.

 6. Zachowaj kupon

  To Twój jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Pilnuj go jak oka w głowie.

  • W online i aplikacji nic nie zginie. Tu dowodem udziału jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego Konta.

 7. Sprawdź, czy wygrałeś

  Emocje związane z losowaniem i sprawdzaniem liczb są najlepsze. Ciesz się nimi, gdzie tylko możesz! Nieustające losowania Keno możesz śledzić na monitorach w punktach LOTTO oraz na www.lotto.pl. Wyniki sprawdzisz także w aplikacji LOTTO.

  • Jeśli grałeś online, dostaniesz powiadomienie o wygranej, a informacja o niej zostanie zapisana na Twoim koncie gracza.

 8. Zagraj jeszcze raz tymi samymi liczbami!

  Przywiązałeś się do swoich szczęśliwych liczb? Zagraj nimi ponownie. Wystarczy, że podasz poprzedni kupon sprzedawcy i otrzymasz nowy – z tymi samymi opcjami i liczbami, ale na nowe losowania. Obowiązuje dla kuponów nie starszych niż 90 dni.

  • Grając online możesz ponowić swój poprzedni kupon kilkoma kliknięciami.

Uwaga! Informacja o zawieraniu zakładów gier liczbowych na kwotę równą 8000 złotych lub większą w punktach sprzedaży.

Działając na podstawie ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz.U. z 2019 poz. 1115), Totalizator Sportowy informuje, iż w punktach sprzedaży zawieranie zakładów gier liczbowych na kwotę równą lub większą niż 8000 zł na jednym kuponie może się odbywać wyłącznie w Oddziałach Totalizatora Sportowego ze względu na ustawową konieczność identyfikacji i weryfikacji klienta. Adresy Oddziałów Totalizatora Sportowego można znaleźć tutaj.

Zapraszamy również do zawierania zakładów przez Internet na stronie www.gry.lotto.pl.

Jak grać w Keno online?

10 000 zł

19 października 2021

Szczecin

Mickiewicza 153A

20 000 zł

19 października 2021

Sztum

Mickiewicza 19A

13 500 zł

18 października 2021

Lesko

Plac Konstytucji 3 Maja 4